Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Konrad2522

Jak zrobić krok dalej do dalszej relacji ?

Polecane posty

Cześć

Poznałem pewną dziewczynę z fajnym charakterem która mi się podoba, spotykamy się już ponad miesiąc ale dalej nie wiem jak zrobić krok dalej.

Spotkaliśmy się już z 6 razy. Na łapanie za rękę i dotyk reaguje dobrze, nie odsuwa się, nie zabiera ręki. Zauważyłem też znaki że bawi się włosami, bransoletką lub łancuszkiem i przekłada z nogi na nogę, zawsze podziwia teren wokół a na mnie czasami zerka, myślę że nie lubi patrzeć się w oczy, a ja na nią patrzę cały czas.

Zapytałem się ostatnio co o mnie sądzi to powiedziała że jestem miły i spokojny. Ona jest szczera i ma podobne myślenie na świat jak ja. Rozmowa nam się bardzo dobrze toczy. Ale cały czas myślę co zrobić aby relacja poszła krok dalej. Jakie pytania jej zadawać taki aby nas zbliżyły do siebie ? Kiedy ją pocałować ? 

Może mieliście jakieś podobne sytuacji i coś pomożecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na następnej rande wu ją pocałuj i niech wszystko się toczy swoim rytmem. Bez ciśnienia i bez podszeptów ludzi z zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Konrad2522 napisał:

A coś jeszcze bardziej szczegółowo, np o co można zapytać ?

Jak chcesz bardziej szczegółowo, podawaj istotne konkrety np wiek i zadawaj konkretne pytania .Skoro się spotykacie tzn ,że dobrze jej w Twoim towarzystwie .Skoro rozmawiacie ,tzn ,ze zadajecie sobie wzajemnie pytania .Generalnie pytasz o to co chcesz wiedzieć. Całujesz kogoś jak masz ochotę zwykle .Jak idziesz do urzędu ,lekarza czy sklepu zastanawiasz się czy ktoś chce Cię obsłużyć, czy zbadać ?Rozumiem, że Ci zależy ,żeby jej było dobrze ,ale Twoje potrzeby też są istotne.  Możecie iść tańczyć ,żeby ją przytulić, albo na piknik ,zaproponujesz robienie za podgłówek .Na pożegnanie całując w policzek przytrzymaj ją dłużej blisko może Cię pocałuje .Za dużo kombinujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×