Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
84Michal84

czy wogole namaiwac dosyc konserwatywna zone na rimming?

Polecane posty

Chcialbym z nia to sprobowac, robilem to juz z jej siostra i z moja kochanka. Chcialem namowic na to zone, moze wtedy bylo by fajniej i nie musialbym jej zdradzac

ale jest ona konserwatywna zastanawiam sie jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, 84Michal84 napisał:

nie musialbym jej zdradzac

cóż za wspaniałomyślność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie prowokacja, od dawna pisze na tym forum ze swoimi problemami malzenskimi.

Niestety ale nie udalo mi sie to malzenstwo. Mam juz tu spora reputacje na uczuciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Żmij84 napisał:

Odpuść, śmierdzi denną prowokacją 🤷🏻‍♂️

Michaś jest gwiazdą uczuciowego. Co tydzień nowa historia o tym jak kolejne kibiety same pchają mu się do łóżka 😄

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Michaś jest gwiazdą uczuciowego. Co tydzień nowa historia o tym jak kolejne kibiety same pchają mu się do łóżka 😄

A ty nie masz co robić tylko interesować się czyimś bytem. Aż tak wieje nudą w forumowej rodzince 🤣 

Wytrzymasz czy będzie klik klik 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Michaś jest gwiazdą uczuciowego. Co tydzień nowa historia o tym jak kolejne kibiety same pchają mu się do łóżka 😄

następny jak widać, bo ostatnio był Roman, któremu się pchały niby też bo miał przyrodzenie jak wierzchowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Żmij84 napisał:

Odpuść, śmierdzi denną prowokacją 🤷🏻‍♂️

Wręcz dziecinną.Wyobraźni za grosz. Może dopiero zaczyna. Poczekajmy może się rozkręci i będziemy te jego teksty łykać jak indor kluski. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Żmij84 napisał:

Znów masz bana? Kúrwa... 

Jestem niewygodny i nie tak łatwo mnie zakneblować, a konstytucja to już w ogóle pozwala mi na buszowanie gdzie zechce jak dzikowi w zbożu. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Żmij84 napisał:

Generalnie szkoda, bo mordobicie mordobiciem, ale tematy o JP2 czy Jaruzelu co poruszyliśmy to jednak bylo spoko.

A właśnie i co z tym Generałem podmienili  go w Rosji i odesłali do Polski swojego człowieka... Albo tak sprali mózg oryginałowi, że jak wrócił z tego szkolenia tam (bo to chyba KGB specjalna komórka szkoliła agentów) to raczej nie przepadał za narodem polskim. Oglądając filmiki jak on inspekcje robił w fabrykach i ogólnie, że niby polska dogania technologicznie ten wrogi zachód, to jest jak manekin, coś w stylu kukły sterowanej z ukrycia. 😄 Czyli co federacja rosyjska czy jak to się nazywało wydawali rozkazy, a ten pod płaszczykiem Generała puszczał w życie decyzję opłacalne dla Rosji... 😄 A ta willa Generała jeszcze stoi, bo Warszawie rezydował? Pomnik pewnie mu wystawili jak jėbnăł w ramy i to współczesny system chowa takich między normalną częścią społeczeństwa ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na ciekawostki o Generale jak szukałem czegoś na temat aut które w tamtym systemie były w użyciu, bo tzw. "Góra" czy jak ich nazwać rządzących wtedy nie korzystali z seryjnych produkcji, tylko coś w stylu eslajny edycje limitowane. No i faktycznie pod maską mieli tych koni trochę, że dzisiaj by się tego nie powstydził. Wczasy gdzie spędzali jakieś specjalne ośrodki rozwojowe czy UJ wie jak to się nazywało też zwiedzić mogło by być ciekawe. O ile złomiarze i inny element plądrujący nie rozszabrowali tego w celach korzyści na tani alkohol 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×