Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sprostowanie moich kłamstw

Pani Karolina Baszak- sprostowanie moich kłamstw

Polecane posty

Chciałabym sprostować moje kłamstwa, które dotyczyło Pani Karoliny Baszak i jej firmy odzieżowej Aeterie.

Kilka lat temu, pod wpływem zazdrości napisałam, że ubrania Aeterie są wykonane ze złych i tanich materiałów, że są prześwitujące itd.  i masę innych kłamliwych bzdur na temat ubrań Aeterie, jak i samej Karoliny Baszak. 

Skłamałam również, że p.Karolina oszukuje, bo tanie materiały sprzedaje bardzo drogo. 

Nakłamałam, bo, wstyd się przyznać, ale z zazdrości do Pani Karoliny. 

Chciałam zniechęcić i oczernić  p. Baszak i jej firmę wymyślając kłamstwa na Jej temat. 

Bardzo przepraszam, bo jest mi niesamowicie wstyd, że napisałam totalne bzdury na temat ubrań, których nawet nie miałam w dłoniach. Kłamstwa na temat ubrań, jak i samej Karoliny Baszak i Jej Rodziny.

Nie jest to żaden fejk, ani nie śmieszny żart, tylko po ludzku gryzie mnie sumienie, że takie ķłamstwa napisałam. 

Wstyd mi. 

Przepraszam z całego serca. 

Zazdrość i nienawiść potrafią z człowieka zrobić bestię,dlatego jeszcze raz przepraszam.

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Sylvia86 napisał:

Raczej kogos pozwem postraszono

Ludzie, nikt mnie nie straszył żadnymi pozwami. 

Po prostu, wstyd mi za to, że jak byłam nastolatką to byłam taką zazdrośnicą. 

A poza tym, sprostowanie kłamstw to nasz moralny obowiązek. 

Nie ma tu głębszej filozofii- napisałam kłamstwa jako głupia zazdrosna nastolatka- to je, jako dorosła kobieta prostuje.

Tyle w temacie. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby odkupić swe winy kup 10enek, 5 par butów i z 3 torebki. Jeśli nie masz kasy to weź pożyczkę czy chwilówke. Ważne,żeby żal był szczery i szedł w parze z czynami. Błogosławionego dnia życzę. I niech Bóg otworzy. Najlepiej rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli napisała to parę lat temu, to na pewno żadnego pisma od prawnika nie dostała, bo za zniesławienia w internecie można pozwać do 3 lat. 

Pewnie zaczęłaś miec jakieś schizy 😁 śpij spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×