Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julaa1300

Chce odejsc z te samej pracy po raz drugi

Polecane posty

Witam jestem w takiej nietypowej styuacji. Szukalam pracy dwa lata. Gdy udalo mi sie znalesc w firmie sprzatajacej pracowalam tam dwa dni. Ciotka namowila mnie na odejscie(z jednej strony sie cieszylam bo juz wtedy mi sie nie podobalo) bo obiecala mi ze zalatwi mi prace w innej firmie jednak no pracy nie dostalam. Teraz wrocilam do tej firmy sprzatajacej poniewaz no nie moglam znalesc innej pracy pomyslalam ze to moje jedyne wyjscie chociaz na jakis czas az nie znajde czegos innego. Jednak dzis bylam pierwszy dzien i juz mam poprostu DOŚĆ. Nie to ze sie nie chce pracowac czy cos ale sytuacja wyglada tak. Pracownice piją piwa sobie na przerwach pelno dymu papierosowego odpalaja jeden za drugim gdzie te przerwy odbywaja sie w PIWNICY gdzie nawet nie ma swiatla na korytarzach jedyne swiatlo co mamy to male okienko wiem porazka. Nie ma toalety przez 9h pracy. Na dodatek trzeba to robic bardzo szybko z tym mopem i miotla  normalnie biec po tych schodach- sprzatamy klatki schodowe bo zaraz poganiaja ze nie nadązam. Bardzo żałuje ze tam wrocilam. Nie podpisalam jeszcze umowy ale sama drugi raz sie prosilam zeby mnie przyjela i troche gupio mi znow odejsc ale nie wytrzymam tej presji tego wszystkiego juz mam dosc po 1 dniu 😞 . Co byscie zrobili na moim miejscu jak to odkrecic. To ze mam inna prace odpada ostatnio jej wcisnelam taki kit 😕 help. 😞

Edytowano przez Julaa1300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×