Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, mam pytanie. Czy to możliwe, że mogę być w ciąży? Uprawiam seks ze swoim mężczyzną niemal codziennie i w czasie owulacji też się zdażyło, nie zabezpieczamy się. Od kilku dni źle się czuje, boli mnie podbrzusze, chcę mi się wymiotować cały czas, nie wysypiam się bo wszystko mnie boli, ale potrafię spać cały dzień. Robiłam test, ale nic nie wykazał chociaż wydaje mi się że może być za wcześnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak uprawiasz seks beż zabezpieczenia to, jak uczy biologia, możesz być w ciazy.

Pierwszym objawem ciąży jest brak okresu, mdlosci i wymioty zaczynają się średnio około 6 tygodnia ciąży. Wcześniejsze doszukiwanie się jakichkolwiek objawów jest śmieszne choć częste wśród staraczek.  Test ciążowy robi się najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki, jeżeli się nie zacznie. Zawsze dla pewności możesz wykonać badanie krwi. Ono nie kłamie. Powtórz je dwa razy,co dwa dni, by przekonać się czy beta przyrasta. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Jak uprawiasz seks beż zabezpieczenia to, jak uczy biologia, możesz być w ciazy.

Pierwszym objawem ciąży jest brak okresu, mdlosci i wymioty zaczynają się średnio około 6 tygodnia ciąży. Wcześniejsze doszukiwanie się jakichkolwiek objawów jest śmieszne choć częste wśród staraczek.  Test ciążowy robi się najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki, jeżeli się nie zacznie. Zawsze dla pewności możesz wykonać badanie krwi. Ono nie kłamie. Powtórz je dwa razy,co dwa dni, by przekonać się czy beta przyrasta. Powodzenia.

Może masz rację, że niepotrzebnie doszukuję się objawów, pierwszy raz mam taką sytuację, dlatego nie za bardzo wiem co myśleć i robić. Za 10 dni powinnam dostać miesiączkę, jeśli nie dostanę wtedy zrobię kolejny test, chociaż nie ukrywam, że bardzo bym się ucieszyła. Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dostać okres za 10 dni to nawet do zagnieżdżenia nie doszło. Więc myślę, że objawy są w Twoje głowie. Nieświadomie oczywiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Migotka95 napisał:

Jeśli masz dostać okres za 10 dni to nawet do zagnieżdżenia nie doszło. Więc myślę, że objawy są w Twoje głowie. Nieświadomie oczywiście. 

Też uważam, że trochę za wcześnie, a co do objawów nie bardzo sądzę, że są jedynie w mojej głowie. Zobaczymy za kilka dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×