Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
cjasiu14@interia.pl

Nastolatek z dużymi piersiami

Polecane posty

Cześć. Syn zmaga się z ginekomastia. Bardzo mu to przeszkadza w codziennym życiu. Lekarz mówi że piersi wyglądają na kobiece. Jest minimalna szansa na to że w 21 roku życia znikną. Syn szczupły waży zaledwie 65 kg. Ma duże cycki podobne do mnie. Ma 16 lat. Bolą go jak chodzi po schodach i biega. Nie może zbyt uprawiać sportu. Postanowiliśmy że zakupimy stanik sportowy zeby mógł się poruszać. Ciężko mu było to zaakceptować ale od miesiąca nosi i jest zadowolony. 3 dni temu zapytał czy mógłby kupić nowy powiedziałam nie ma problemu. Kupil normalny biustonosz czarny 75D, rozmiar mu pasuje tylko dziwnie się czuje ze Syn nosi biustonosz. Ale ok jak dobrze się czuje to czemu nie. Tylko denerwuje go fakt że nie może go zbyt ukryć. Ciekawi mnie reakcja chłopaków w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się we wtorek do brafiterki zeby zmierzyła dokładnie jego biust i pomogła w doborze odpowiedniego biustonosza żeby miał wygodny i pełnił swoją funkcję. Co ciekawe ma dziewczynę, i ostatnio powiedział mi że ma większe piersi od niej. Dziwne. Dziś w kościele normalnie musiałam mu pożyczyć kostium taki odświętny bo do niczego nie wejdzie z takim piersiami. Zobaczymy co czas pokaże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×