Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
barabarabab

Znowu kolejny dupek..

Polecane posty

Hej mam problem poznałam faceta w aplikacji randkowej i jestem zła koleś pisał jaka to ja ładna, że cieszy się że mnie poznał itd że szuka dziewczyny i że albo znajdzie porządną albo będzie sam. Po czym zaczął mnie olewać, umówiliśmy się wstępnie na piątek i zapytałam co z tym piątkiem a on że nie wie jaka pogoda będzie bo on nie będzie w galerii siedzieć 🙈 dzień wcześniej nie odpisywał bo znowu komputer robił ja myślę że typ sobie ogarniał parę lasek i od innej miało zależeć czy umówi się ze mną. Wiem że nic mi nie obiecywał bo nie znaliśmy się, a nawet nie widzieliśmy, ale myślałam że mogłoby to się fajnie rozwinąć w przyszłości. Mieszka blisko mnie, jest w tym samym wieku, ma podobne poglądy i ogólnie nie wiem jakby wypadł na żywo i czy byłaby chemia, ale na zdjęciu mi się nawet spodobał. Napisałam mu na koniec że więcej się nie narzucam itp. To nawet na to nie odpisał Wiem mogłam nic nie pisać, ale mnie to strasznie wkurzyło po pierwsze olewanie, ignorowanie, a po drugie brak zdecydowania. Czemu faceci tak się bawicie kobietami przecież to kurestwo i g...o taki jest wart dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo byłaś ładna. Nie każdy facet lubi tylko ładne kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że jestem tylko ładna? Chyba żeby kogoś w ten sposób ocenić trzeba się z nim spotkać i porozmawiać. Widocznie on mimo wieku jest jeszcze niedojrzały a może lubi bawić się kobietami, dowartościował się i zaczął podrywać młodsze i ładniejsze. Nie wiem co miał w głowie, ale najwidoczniej przeciąg. Zresztą ktoś kto robi w jednym zdaniu parę błedów i pisze 'była na mieście', 'poszła tam' jak do krowy to inteligencją raczej nie grzeszy. Albo po prostu nudzi mu się na urlopie i robi sobie żarty. Zresztą nieważne mam to już gdzieś. Po prostu chcę napisać że faceci którzy bawią się uczuciami kobiet to zera skończone, życzę im jak najgorzej i niech pamiętają że karma wraca i wkońcu los takiemu psycholowi odpłaci. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie gadki, że albo będzie porządna albo będę sam na portalach randkowych to zazwyczaj tani chwyt na podryw. Jak jeszcze doda jakąś łzawą historię, albo podkreśli jakim to on jest facetem z zasadami...

Prawda jest taka że większość facetów na portalach nie jest warta najmniejszej uwagi. Albo jakieś ofiary losu, albo kłamią, albo zdradzają, bardzo duża część ma żony, zdecydowana większość udaje bogatszego niż jest itd... No ale zawsze można znaleźć prawdziwy diamencik. Tylko najpierw musisz przekopać morze gnoju 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylwia dziękuję Ci za odpowiedź, ja to od dawna wiedziałam i koleżanka mi to samo powtarza. Po prostu chciałam zapomnieć w ten sposób o pewnym facecie z którym i tak na dłużej nic by nie było i ściągnęłam aplikację bo jednak miałam nadzieję że może jednak na kogoś normalnego trafię. Nie widziało mi się to za bardzo, ale chciałam spróbować. Pisał jeden za drugim ale dokładnie jak napisałaś albo żonaci szukają tam seksu, albo ofiary losu. Potem zaczęłam z nim prawił komplementy itd a w środę wieczorem już mnie olał, po czym w czwartek rano jak mu napisałam że dostałam powiadomienie o tym że mnie zablokował odpowiedział że nikogo nie blokował a już na pewno nie mnie. Taa. Pewnie laska z roboty wróciła i dlatego to powiadomienie 😆. Pisał że dziewczyny to lecą teraz na kasę tylko a on nie chce takiej bo najważniejsze w życiu to miłość a tego za żadne pieniądze się nie kupi itp Wczoraj z nim jeszcze normalnie pisałam po czym zadałam pytanie co z piątkiem bo mieliśmy się spotkać i czy chce. Odczytał i nic nie odpisywał mimo że był aktywny i ja niepotrzebnie napisałam ok widzę że chyba nie. Po czym dodałam że sam chciał się spotkać już w środę a teraz nie odpowiada i najwidoczniej dobrze się bawi i jeszcze że jednak wiedziałam że w takich aplikacjach randkowych to nie można poznać nikogo normalnego. A on że nierozumie mnie i że chyba mam zły dzień że on sam nie wie to nie będzie mi deklarował na 100% a sam się umawiał na piątek i nie widział przeszkód bo ma urlop i dużo wolnego czasu. Poza tym nie wie jaka będzie pogoda w piątek więc nie będzie w galerii siedzieć jak będzie padało, ja napisałam że przecież są jeszcze kina, pizzerie, kawiarnie, ale ok rozumiem, już się nie narzucam. I na tym koniec przestał pisać a ja się już na pewno nie odezwę. Wiem że mogłam nie pisać do niego, ale koleś ewidentnie sobie pogrywał i założę się że robi to z każdą laską. Mam nadzieję że trafi na taką w której się serio zakocha a ta go oleje, albo zostanie sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2021 o 20:57, barabarabab napisał:

że więcej się nie narzucam

Ja w takie sytuacji tak samo bym napisała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że to ja niepotrzebnie pisałam i się narzucałam czy on zachował się po świńsku? Bo według mnie on. Nawet nie odpisał jak chamidło jakieś. Wiem, że niepotrzebnie pisałam mogłam to zostawić i go olać a tak on to zrobił pierwszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×