Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lesbianfantasy!!!

Wielka chrapka na brzoskwinke

Polecane posty

Cześć!

Obecnie jestem singielka. Mam 23 lata i miałam do tej pory tylko facetów. Od dłuższego czasu jednak, jedynym co oglądam są dziewczyny razem lub solo. Kiedy widzę wypiętą dupeczke, na samą myśl o tym, że mogłabym polizać cipkę rozkłada mnie na łopatki. Kiedyś w filmikach podniecał mnie najmocniej element penetracji ale teraz... Marzę o tym, żeby dowiedzieć się czy jest więcej takich zwyrolek? 

Czekam niecierpliwie na odpowiedzi 😁

Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, LoveSexOrgasm napisał:

Ale mi smaka narobilas.😉

To prawda. Mi też 😄 

Zatopić usta w takiej soczystej............... 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pani miejscu. Jakbym był kobietą i poczuł że faceci to nie to. Szukałbym innej osoby która czuje podobnie i jest zainteresowana drugą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michał55 napisał:

cóż w tym obleśnego ?

czyżby sama minetka była obleśna ?

fakt jest taki, że kobiety miewają taki okres w rozwoju swojego popędu seksualnego że mają ochotę spróbować delikatności specyficznych kobiecych pieszczot. Oczywiście tylko te kobiety, choć oczywiście nie wszystkie z nich, które mają jakiś rozwój swojego popędu a nie zanik po paru latach i urodzeniu dzieciaka/ dzieciaków. Świetnym i realnym spełnieniem takich potrzeb/ fantazji jest zaaranżowanie czworokącika. Fajne i bezpieczne są takie bez wymiany partnerów, ale ze wstępami pieszczot pań. Panowie są zachwyceni i zrelaksowani widokami a panie mają okazję posmakować nowości.

Po prostu nie lubię różowych pasków, jestem pederasta i tylko chciałem wyrazić swoje zdanie. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.08.2021 o 02:50, Lesbianfantasy!!! napisał:

Kiedy widzę wypiętą dupeczke, na samą myśl o tym, że mogłabym polizać cipkę rozkłada mnie na łopatki.

Chyba też jestem lesbijką... tak, na pewno jestem...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×