Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jankowal69

Fetysz rajstop i pończoch

Polecane posty

Panowie, tak jak w tytule, co o tym sądzicie? Macie podobny fetysz? Jakie ulubione rajstopy u swojej kobiety albo pończochy? Mnie to bardzo podnieca jak widzę swoją dziewczynę w cieniutkich rajstopkach i mam różne myśli, lubicie pieścić tak nogi i stopy jak wasze partnerki są w rajstopach albo pończochach? Albo spuszczać się na nie? Jakieś doświadczenia? Nawet zdjęcia mile widziane jeśli ktoś ma :P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pończochy oczywiście.  I jeżeli kobieta zakłada z pasem od podwiązek to odwrotnie niż na pokazach bielizny czyli zakładać majtki na pas  nie pid pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem fetyszystą stóp i nylonu . Mnie podniecaja rajstopy o najmniejszym Den , bez szycia na palcach . . .a cieliste najbardziej.... A też masz tak widząc atrakcyjną kobietę np w spodniach , ale widać że ma ubrany nylon , zastanawiasz się czy to pończoszki czy rajstopy ? (Oby nie podkolanówki -antygwałty ) i czy ma pomalowane i na jaki kolor paznokcie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kocham siostrę napisał:

Też jestem fetyszystą stóp i nylonu . Mnie podniecaja rajstopy o najmniejszym Den , bez szycia na palcach . . .a cieliste najbardziej.... A też masz tak widząc atrakcyjną kobietę np w spodniach , ale widać że ma ubrany nylon , zastanawiasz się czy to pończoszki czy rajstopy ? (Oby nie podkolanówki -antygwałty ) i czy ma pomalowane i na jaki kolor paznokcie ? 

Kolego, widze ze jesteśmy tacy sami, za chwile ci odpowiem na wszystko, jak chcesz to możemy porozmawiać o tym i rajstopach mojej dziewczyny i zdjęciu które mi wysłała, rajstopy są najlepsze dla mnie bo na nich jest więcej kobiecego zapachu.. jeżeli wiesz o co mi chodzi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ddt60 napisał:

Pończochy oczywiście.  I jeżeli kobieta zakłada z pasem od podwiązek to odwrotnie niż na pokazach bielizny czyli zakładać majtki na pas  nie pid pas.

Ja właśnie odwrotnie, bardziej rajstopy, ale szanuje każde zdanie, każdy lubi co mu się podoba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jankowal69 napisał:

Ja właśnie odwrotnie, bardziej rajstopy, ale szanuje każde zdanie, każdy lubi co mu się podoba 🙂

Bo ja nie jestem żadnym fetyszystą w odróżnieniu od Ciebie. Po prostu kobieta w pończochach wygląda seksi i po zdjęciu majteczek (dlatego lepiej zakładać na pas a nie pod) można się kochać w pończochach. Ale fetyszystą nie jestem i dla mnie jest ważniejsza kobieta a nie jej rajstopy czy pończochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być fetyszystą. Kobieta w rajstopach, cieniutkich takich "bezmajtkowych" albo w ponczoszkach jest mega seksowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, sinmara napisał:

Idą chłodniejsze dni, zacznie się rajstopkowy raj😁😁

Najlepsze takie z dziurką w kroku

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

Najlepsze takie z dziurką w kroku

No nie wiem🤔😁 lubię nosić takie a la pończochy. Do mniej więcej połowy uda jest grubszy DEN a wyżej bardzo cienki, który czasami przebłyskuje spod ...enki lub spódniczki.

Edytowano przez sinmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, sinmara napisał:

No nie wiem🤔😁 lubię nosić takie a la pończochy. Do mniej więcej połowy uda jest grubszy DEN a wyżej bardzo cienki, który czasami przebłyskuje spod ...enki lub spódniczki.

O tak. 2 w 1. Aż się rozmarzyłem😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, on 36 napisał:

O tak. 2 w 1. Aż się rozmarzyłem😚

Zawsze warto marzyć 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sinmara napisał:

Lubisz takie?

niekoniecznie. Najbardziej lubię klasyczne pończochy najlepiej z pasem i podwiązkami. Czasami lubię się kochać z kobietą w takich pończochach i pasie bez ich ściągania. Tylko oczywiście aby było łatwiej majteczki trzeba zakładać na pas a nie pod pas jak na tym obrazku. Zakładanie pod pas fajniej wygląda i dlatego tak najczęściej prezentują bieliznę modelki. W praktyce gdy ma być seks wygodniej oczywiście zakładać na pas.

https://erotica.wallbox.ru/wallpapers/main2/201729/15006937115972c4cfb8a6d3.17730818.jpg

dodatkowo także czasami kobieta może mieć założone szpileczki i też do seksu nie musi ich ściągać....ale oczywiście nie jest to jakiś fetysz i nie musi być tak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ddt60 napisał:

 klasyczne pończochy najlepiej z pasem i podwiązkami

Plus szpilki 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sinmara napisał:

Plus szpilki 😊

czasami tak, oczywiście nie codziennie ale czasami tak lubię się kochać bez zdejmowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ddt60 napisał:

czasami tak, oczywiście nie codziennie ale czasami tak lubię się kochać bez zdejmowania

Urozmaicenia są fajne raz na jakiś czas🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, sinmara napisał:

Urozmaicenia są fajne raz na jakiś czas🙂

oczywiście .... bywa też i bywało w akademiku ... że zdarzał się "spokojny i leniwy seks" podczas odpoczynku w dresach albo w przerwie wspólnej nauki. Dresy można było szybko zdjąć a wcześniejsza ochota i impuls w głowie był wystarczającą zachętą do tego aby rozpocząć seks nawet w tak nieseksualnych okolicznościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sinmara napisał:

Zawsze warto marzyć 😁

Lepiej te marzenia spełniać. Choćby popatrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ddt60 napisał:

oczywiście .... bywa też i bywało w akademiku ... że zdarzał się "spokojny i leniwy seks" podczas odpoczynku w dresach albo w przerwie wspólnej nauki. Dresy można było szybko zdjąć a wcześniejsza ochota i impuls w głowie był wystarczającą zachętą do tego aby rozpocząć seks nawet w tak nieseksualnych okolicznościach

Tak, to chyba naturalne🙂

Ktoś bardzo nie lubi deszczowej piosenki😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, on 36 napisał:

Lepiej te marzenia spełniać. Choćby popatrzeć...

Co kto lubi😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sinmara napisał:

Tak, to chyba naturalne🙂

Ktoś bardzo nie lubi deszczowej piosenki😢

kojarzy mi się z rozstaniem, bardzo dawno z ukochaną, stąd nie lubię - ale to oczywiście wynika  z subiektywnych odczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

kojarzy mi się z rozstaniem, bardzo dawno z ukochaną, stąd nie lubię - ale to oczywiście wynika  z subiektywnych odczuć

I temat poleciał 😉😁

Wiem, o co Ci chodzi. Ze mną zostają zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sinmara napisał:

I temat poleciał 😉😁

Wiem, o co Ci chodzi. Ze mną zostają zapachy.

zapachy też dla mnie ważne .... często w deszczu też czekałem pod jej oknem - to był rok, kiedy nie miałem akademika. Ale potem już nie czekałem bo niestety wszystko się skończyło

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ddt60 napisał:

zapachy też dla mnie ważne .... często w deszczu też czekałem pod jej oknem - to był rok, kiedy nie miałem akademika. Ale potem już nie czekałem bo niestety wszystko się skończyło

Ja lubię deszcz, lubię pochmurną pogodę i raczej radośnie mi się kojarzy😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ddt60 napisał:

no tak .... jak jest gorąco, w słońcu .... woda wtedy tak

coś takiego ...

Jak jest słońce, gorąco, to ...enka. I wtedy ciepły deszcz przyjemnie otula 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×