Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
liliana

Pisać do ex czy lepiej nie?

Polecane posty

Ogólnie związek był bardzo toksyczny właśnie przez niego, ale z drugiej strony były też dobre momenty, w których czułam się naprawdę szczęśliwa. Przez jego manipulacje psułam sobie relacje ze wszystkimi dookoła, w tym z rodziną. Zerwałam po ostatnim spotkaniu, jakieś 2 tygodnie temu. I mimo, że było toksycznie to mam wrażenie, że to wcale nie musiało się tak zakończyć. Dawałam wiele szans i czekałam, prawie 2 lata ciągłej pracy nad związkiem i jego charakterem... Na początku zerwania pisał codziennie, że tęskni, zmieni się itp. Potem coraz rzadziej. Ale było widać po stylu pisania, że ma żal sam do siebie przez tę całą sytuację jaka miała miejsce. Raz nawet rozmawialiśmy przez telefon, rozpłakał się i przepraszał za to co się stało. Źle mi z tym, chociaż nie powinno. Nie pisze do mnie już 2 dzień z rzędu, a wcześniej pisał dosłownie co kilka minut. Napisać pierwsza i zapytać jak się czuje? Czy może lepiej zostawić to tak jak jest i pozwolić umrzeć tej relacji do końca?... Mimo tego jak bardzo boli, nie mam znieczulicy i mi jest po prostu po ludzku żal i wciąż się martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Toksycznych ludzi należy eliminować ze swojego życia.

No chyba że masz ochotę nadal pracować samotnie nad związkiem, który i tak będzie toksyczny. Kompletna strata czasu. To że ktoś toksyczny cię przeprosił to jeszcze nie oznacza skruchy i zmiany. To tylko puste słowo, patrz na czyny.

Sama zadaj sobie pytanie, czy wolisz teraz pocierpieć miesiąc, czy wolisz cierpieć latami w nieciekawym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, liliana napisał:

Mimo tego jak bardzo boli, nie mam znieczulicy i mi jest po prostu po ludzku żal i wciąż się martwię...

I co?

Masz zamiar teraz być z nim z litości, żalu i żeby nie czuł się źle?

A może czas pomyśleć o sobie zamiast robić za podnóżek i nocnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj zawistnych kwok, napisałaś że się stara naprawić związek, daj mu czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×