Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Matiks93

Pochwica.

Polecane posty

Witam czy jest tu osoba która miała pochwice? Lub ma? Jak to można ogarnąć ? Jesteśmy długo razem a moja kobietę ciągle bolą stosunki ,co najlepsze nie można jej rozdziewiczyc...bo ja boli..błona normalna bo była u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli sex uprawiacie? Pochwica jest na podłożu psychicznym wiec pomóc może seksuolog/ psycholog/ psychiatra.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seks jest ale tylko oralny..nie jestem w stanie jej przebić bo zaciska mięśnie i ja to boli po prostu.jak to ogarnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałam. Psychiatra/ seksuolog/ psycholog. Obojętnie do do kogo z nich się zgłosi, pokierują nią i skierują do najbardziej odpowiedniego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd mogę wiedzieć co to jest? Skoro piszesz, ze pochwica to domyślam się, ze taką diagnozę postawił lekarz. Jeśli tak, to jest to blokada psychiczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 do ginekologa z tym by mógł potwierdzić przez badania ,następnie on pokieruje co dalej ,przeważnie choc nie we wszystkich przypadkach są to dysfunkcje na tł po traumatycznych wspomnieniach na tle sexualnym +jak dodatkowo ją ktoś ją podburzał z rodziców.Leczenie tego jest mega długotrwałe by móc normalnie sex uprawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×