Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Weraa

Redutramine

Polecane posty

Dnia 19.10.2021 o 19:58, verna napisał:

Witam wszystkich. Co niektórzy pewnie mnie pamiętają z poprzedniego wątku. Brałam redutramine, schudłam i wydawało się, że jest super. W lipcu skończyłam przygodę z zielonymi kapsułkami i niestety suchość w ustach mam ciągle. Po wizycie u internisty i USG tarczycy okazało się, że jeden płat jest siedem razy większy od drugiego. Ten duży cały w guzach. Jutro wizyta u endokrynologa... I powiem Wam, że na 90% to skutek wyrobu Seby z garażu. Bierzecie g....o, którym ktoś świadomie nas truje. Owszem, efekt na początku jest ale jakim kosztem. Myślę że zawartość redutramine to środek na niedoczynność tarczycy, biorąc go przy zdrowej tarczycy gotujecie sobie mój los.. 

 

Hmmm a jaki konkretnie masz na myśli środek na niedoczynność tarczycy, który powoduje zahamowanie wilczego głodu? Od lat, ja i moje córki leczymy się z niedoczynności tarczycy i brałyśmy różne leki, ale żaden nie działał tak jak Redutamine. Nie widzę najmniejszego podobieństwa. Poza tym na tarczycę bierze się hormony, których nie wytwarza chora tarczyca, są to syntetyki, a Redutamine ewidentnie ma zapach inny, nie chemiczny, pachnie jakąś rośliną, ziołami, a nie chemią... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Mam pytanie. Chcę zacząć przygodę z redutramine, ale mam 2 pytania. Skąd zamówić zeby nie zostać oszukaną to raz a dwa czy od tego można się uzależnić? I czy po zaprzestaniu stosowania nie pojawia się efekt jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2021 o 10:17, Weraa napisał:

Czarne opakowanie. Taniej na priv podam. 

Witam czy mogłabym prosić namiary na sprawdzonego sprzedawcę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny Reduxin i Goldline Plus z rosyjskiej apteki SKUTECZNE ODCHUDZANIE
tabletki 100% orginalne ,nie dajcie się nabrać na podróbki adipexu meridii itd 
zakupy bezpieczne ,żadne przelewy .zapraszam do kontaktu anna1986tab@o2.pl
przy zakupie tzw listków ulotke dołączam w komplecie zeskanowaną i na maila zdjęcia opakowania by móc sobie sprawidzić czytnikiem autentyczność produktu wysyłka z pobraniem sprawdzeniem Producentem tabletek jest firma "Izvarino-Pharma"v oczywiście na stronie mają w swojej ofercie produkt zatwierdzony który produkują z substancją czynna sibutraminą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2021 o 16:06, Bolonesska napisał:

Dziewczyny ja też poproszę namiary na sprawdzone źródło 

Hej ja również poproszę konkretne namiary. Muszę się wreszcie wziąść za siebie i liczę, że Redutramine mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Katarzyna8360 napisał:

Wiesz Co ja z allegro Zamawialam I sa OK, zielone I w srodku tez zielony proszek

A jak skuteczność?  Jak dlugo stosujesz i jakie u efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Tamtym tygodniu zaczelam I schudlam 2 kg ale naprawde Malo jadlam, nie chcialo mi sie az tak, tylko dziele ta tabletke na polowe I w zupelnosci mi wystarcza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj to muszę spróbować. Biję się tylko czy nie zostanę oszukana. (Nie przyślą tabletek za które zapłaciłam lub nie będą to te które zamowlam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety na allegro oferta jest już niedostepna☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Katarzyna8360 napisał:

No rzeczywiscie juz nie ma, oni mieli kilka opakowan tylko I moze sprzedali, na fb tez sa to mozna napisac do nich

 

Oni nie mają Fb po pierwsze tylko kontakt email i nie wprowadza ludzi w błąd. Jeśli bralas i miałaś kontakt przez Fb to nie z allegro i zamówienia co tu wszyscy mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupilam z allegro, moge Ci screena na maila wyslac jak mi nie wierzysz, a strone na fb Maja Bo przed chwila wchodzilam Tam I jest mail do nich to Redutramine.club I Tam jest informacja z kontaktem do nich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak widzialam. Już napisałam. Zobaczymy ci odpisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Katarzyna8360 napisał:

Zakupilam z allegro, moge Ci screena na maila wyslac jak mi nie wierzysz, a strone na fb Maja Bo przed chwila wchodzilam Tam I jest mail do nich to Redutramine.club I Tam jest informacja z kontaktem do nich 

Bardzo proszę o zrzut gdzie na Fb? Bo od początku wątku Retrudamine, który pierwszy został zablokowany przez kafeteria a bardzo długo istniał, jest jedne źródło skąd wszyscy biorą. Email jest inny do kontaktu co podałaś. 

Edytowano przez Weraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adres email jest od początku taki sam i się nie zmienił redutramine24@pm.me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Katarzyna8360 napisał:

Podaj mi maila to Ci wysle I zrzut na fb I zakup na allegro Bo tu sie nie da wrzucic 

Masz tu wiadomość prywatna wysłać do mnie. Wchodzisz na mój nick i tam są wiadomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, i.k napisał:

Oj to muszę spróbować. Biję się tylko czy nie zostanę oszukana. (Nie przyślą tabletek za które zapłaciłam lub nie będą to te które zamowlam).

redutramine24@pm.me tu zamawiamy od początku wszyscy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ilonka_89 napisał:

Słuchajcie, ile kosztuje Redutramine? I czy powoduje efekt pobudzenia, jak np. Adi? 

O ile pamiętam 30 szt 229 do paczkomatu InPost, jeśli kurier to opłata za kuriera. Tak daje energię i brak apetytu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarła do mnie przesyłka 😁 I zaczynam od dziś walkę ze zbędnymi kg. Mam nadzieję, że Redutramine mi w tym pomoże.  Trzymajcie🤞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy. Pamiętaj że jeść trzeba bo będzie efekt odwrotny. Powodzenia. Zdaj relacje jak po pierwszej tabletce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×