Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Weronika2021

Dodatki

Polecane posty

Będzie stonowanie. Lubisz to dodaj. To ty tam urzędujesz większość czasu. Taki kolor współgra z każdym. Osobiście użyłabym pomarańczowego bądź żółtego. A najlepiej wymieniła beż na kamień. Albo wszystko na szaro, czarno, biało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stała napisał:

Będzie stonowanie. Lubisz to dodaj. To ty tam urzędujesz większość czasu. Taki kolor współgra z każdym. Osobiście użyłabym pomarańczowego bądź żółtego. A najlepiej wymieniła beż na kamień. Albo wszystko na szaro, czarno, biało. 

Tak myślę czy brąz by bardziej nie pasowal ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Weronika2021 napisał:

Tak myślę czy brąz by bardziej nie pasowal ? 

Pasowałby. Brązy. Piasek. Bursztyny. Czekolada. Miedź. Wszystko co odblask ma brązowy. Mat. Błyszczące przedmioty wydają się nierzeczywiste i są odstraszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Stała napisał:

Pasowałby. Brązy. Piasek. Bursztyny. Czekolada. Miedź. Wszystko co odblask ma brązowy. Mat. Błyszczące przedmioty wydają się nierzeczywiste i są odstraszające.

Dodatki dac w jednym odcieniu brązu czy może być w różnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Weronika2021 napisał:

Dodatki dac w jednym odcieniu brązu czy może być w różnych?

Jeżeli ci udekoruję wc to chcąc czy nie chcąc będę się chciała wprowadzić. Rozumiesz. Wobec tego najrozsądniejszym rozwiązaniem jest podjęcie decyzji przez ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavril

Zależy jaka łazienka, z oknem czy bez okna? Chodzi o to by za ciemno nie było. Bez okna wypada na jasno.

Z oknem już rzecz gus tu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kwestia gustu, jak Ci się podoba, to nad czym tu sie zastanawiać. Nasza jest w beżach ale ja postawiłam na białe z akcentami srebra. Zajrzyj może do superwnetrze.pl, mają świetne rzeczy. Sama u nich kupowałam i chwalę je sobie. Teraz mam zamiar wziąć u nnich jeszcze wieszaki łazienkowe i oczywiście w kolorze srebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×