Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monika2723

4 latek chce chodzić w pampersie!

Polecane posty

Witam,

Mój 4 letni syn chce chodzić w pampersie.

Powiedział mi "mamo ja chcę nosić pieluchy" ja mu odpowiedziałam  , że jest już za duży na pieluchy to ten się rozpłakał i poszedł do pokoju. Zrobił kupę do majtek i przy mnie się zesikał.

Ja nie założę mu pieluchy 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj. Brakuje mu Waszej uwagi. Czy macie mniejsze dziecko? Może czuje się zaniedbany ze względu na młodsze rodzeństwo. A może podpatrzyl u kogoś, że małe dzieci się załatwiają gdzie popadnie i wszyscy na nich skupiają uwagę. Poswiecajcie mu więcej czasu oraz tłumaczcie, że duży ludzie nie chodzą w pieluchach - Ty, mąż, babcia, dziadek itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kliop napisał:

Nie zakładaj. Brakuje mu Waszej uwagi. Czy macie mniejsze dziecko? Może czuje się zaniedbany ze względu na młodsze rodzeństwo. A może podpatrzyl u kogoś, że małe dzieci się załatwiają gdzie popadnie i wszyscy na nich skupiają uwagę. Poswiecajcie mu więcej czasu oraz tłumaczcie, że duży ludzie nie chodzą w pieluchach - Ty, mąż, babcia, dziadek itd. 

Nie,nie mamy młodszego dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kliop napisał:
11 minut temu, Monika2723 napisał:

😐 dzisiaj kupa w majtkach siedzi w kącie i robi chce nosić pampersa tragedia 

 

Edytowano przez Monika2723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syn mojego brata miał dokładnie tak samo, jest jedynakiem-pieluchy nosił 4,5 roku do przedszkola nie chodził.Poszedł dopiero do zerówki i zachowywał się jak dzik,płakał więc miał nauczanie hybrydowe w zerówce. Teraz od września pójdzie do pierwszej klasy i już płacze i krzyczy że on nie chce chodzić do szkoły i prawdopodobnie dadzą go na nauczanie hybrydowe jak będzie płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×