Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DankaDanusia

jakie opinie - kubeczki menstruacyjne

Polecane posty

Chciałabym poznać opinie o kubeczkach menstruacyjnych, znajome tak wychwalają, a ja jakoś się nie mogę przekonać. To się nie "wylewa", nie przesuwa w pochwie w jakiś dziwny sposób? Jak z komfortem? Bo do tej pory używałam tamponów ze sznurkami, wiadomo czasem czuć, generalnie sznurek trochę wkurza jak się na basen idzie, bo niby jest schowany, a człowiek cały czas "maca" czy nie wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli wygodne to ja jakoś nie wyobrażam sobie po kilku godzinach wyciągać kubeczek i myć go z mojej krwi:)

Dla mnie to zwykły marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend

Kubeczek jest super, w ogóle go nie czuć po założeniu. Trzeba nabrać wprawy z aplikacją, ale nie ma porównania do tamponów czy podpasek. Zmieniasz go rzadziej niż tampon, łatwo się czyści i jest meeega komfortowy plus dla mnie ważny jest też aspekt ekologiczny. Ja bym z kubeczka nie zrezygnowała za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja mam kubeczek Beppy cup od niedawna, też się bałam trochę szczególnie przy pierwszym włożeniu, ale jest spoko; myślę, że kwestia przyzwyczajenia i wprawy, a na dłuższą metę to same korzyści. tam w zestawie masz 2 na wymianę jak coś

Edytowano przez Sarsaqw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też korzystam z beppy cup i jestem zadowolona, myślę, że szczególnie skierowane są dla osób aktywnych sportowo i duży plus za możliwość uprawiania seksu z zaaplikowanym kubeczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×