Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sokoloko44

Czy możliwe że jestem już w ciąży?

Polecane posty

To nasz pierwszy cykl starań. W Dni płodne dodatkowo wykonywałam testy owulacyjne. W środę 11.08 wyszły dwie kreski. W ten sam dzień zaczęliśmy starania. Według kalendarzyka owulacje miałam w (sobotę 14.08) więc w sobotę również odbyliśmy stosunek oraz w (niedzielę 15.08). Na razie nie zauważyłam u siebie jakiś szczególnych objawów. Nie chce też sobie nic za wczasu wkrecac. Czy możliwe, że doszło już do zapłodnienia? Ja mam 21 lat A partner 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwość jest. Trzeba czekać na miesiączkę czy się pojawi czy nie, jeżeli nie to wykonać test. Powodzenia 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Agul napisał:

Możliwość jest. Trzeba czekać na miesiączkę czy się pojawi czy nie, jeżeli nie to wykonać test. Powodzenia 

A ja 28 29 30 Sierpnia  Mam Dni Płodne. Kochała będę się Wtedy on Woge nie Spuszcza się do Środka Włożyłam Palec tam nie Było Spermy Tylko Mój Śluz Był. Palcem Sperma Wloze do Pochwy . Za Każdym Razem. Czy Mogę Zajść w Ciążę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, CocoLoco napisał:

A ja 28 29 30 Sierpnia  Mam Dni Płodne. Kochała będę się Wtedy on Woge nie Spuszcza się do Środka Włożyłam Palec tam nie Było Spermy Tylko Mój Śluz Był. Palcem Sperma Wloze do Pochwy . Za Każdym Razem. Czy Mogę Zajść w Ciążę? 

Powiem tak… dni płodne plus wprowadzenie nasienia mężczyzny do dróg rodnych kobiety może zakończyć się zapłodnieniem. Tyle. Może, nie musi. Wiele czynników na to wpływa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×