Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Truskaweczkax

Mieszkanie z teściami

Polecane posty

Witam mieszkam z mężem i rocznym dzieckiem u tesciow mieszka z nami jeszcze ich syn i babka. Problem polega na tym ze nie możemy się dogadać ciągle kłótnie. Tesciowa narzuca mi swoje warunki probuje się wtrącać między nasze sprzeczki z mężem. Nie mamy za  bardzo gdzie pójść bo moi rodzice nie maja warunków i czasem nadużywają alkohol. Ostatnio powoedziala tesciowa ze mam wypier.. i pakować się poklocilam się z nią a w to wszystko wkroczył jej syn i tak samo powiedzial do mnie ze mam wypier... i chcial mnie uderzyć. W to wszystko wlecial jeszcze teściu i powiedział to samo i ze jestem kur..a. spakowaliśmy się i pojechaliśmy do mnie ale po jednym dniu stwierdziliśmy ze nie ma co tu mieszkać bo nie było warunków dziecko bylo wystraszone   a teście pili . Wróciliśmy spowrotem do tesciow ale postawiła mi warunki ze mam się dostosować do nich. Nie za bardzo lubię ich rodzine bo tutaj ciągle ktoś przychodzi nie mamy życia prywatnego i mieszkamy w jednym pokoju. Powiedziala ze mamy wychodzic do nich odwiedzać się robić to co oni każą jesli chce tutaj mieszkać. Proszę o pomoc co zrobić w takiej sytuacji ? Nie wiem juz co mam robić a maz tez za bardzo nie jest w stanie nic zrobić ani zapewnić bo nie stać nas tez na wynajem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×