Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
demencja123

"Nieśmiała"

Polecane posty

Chciałbym opowiedzieć wam moja historie z życia.

Jej tytułem niech będzie "Niemy spektakl" .

 

Będąc w dwu letnim związku, związek jak każdy inny ..kino ,wyjście do pubu, czasem wycieczka .. Spędzaliśmy ze sobą większość czasu ale wszystko w kwestii rozsądku każde z nas potrzebowało dayoffa dla znajomych czy dla siebie, przeważnie czwartek piątek .Pewnego razu czy też pewnego dayoffa postanowiłem wpaść do znajomego na Piwo ,mieszkamy nie daleko a że znamy się wiele lat żaden nie zapowiada się z wizytą ...Także buty, czapka czteropak.. idę .Niestety drzwi były zamknięte poszedłem się upewnić czy czasem nie śpi do okna . Moim oczom ukazała się scena dość ostrej kopulacji kolega tyłem dziewczyna (takk.. moja ..) z nogami rozłożonymi szeroko na boki rytmicznie pojękiwała .. Jakim byłbym ignorantem przerywając taką arie ..Tego dnia troszkę się upiłem rozmyślając jak ugryźć całą sprawę ,postanowiłem milczeć i oglądać cały kabaret z loży dla Vipów .. Dni mijały a uśmiech z pięknej twarzy niewiasty nie znikał (dopóty "oczywiście" dopóki  zabawka się nie znudziła). Niespodziewanie wtem, zaczął się koncert migren.. i złych dni.. Cały spektakl wywarł na mnie tak ogromne wrażenie że nie miałem serca powiedzieć im że to ja najgłośniej klaskałem, tak Ja ! wasz przyjaciel , pierwszy rząd miejsce 8.      

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×