Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kdiiekmened

Tabletki

Polecane posty

Witam od 5 miesiący jestem na tabletkach Elin 21 tabletek 7 dni przerwy. Ze względu na skutki uboczne ginekolog zdecydował o zmianie na tabletki Vines 21+7 tabletek. 

Z elin zostało mi do wybrania 13 tabletek i stąd moje pytanie, po wybraniu 7 dni przerwy i od razu zacząć brać Vines? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no raczej tak, ale może jednak zastanów sie czy chcesz te hormony brać i ryzykować, że znów się będą skutki uboczne. najlepiej kontrolować dni płodne na testerze owulacyjnym, sama mam Afrodytę i właśnie w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to się z tabletek przerzuciłam na termometr cyclotest mySense do wyznaczania dni płodnych i tobie radzę to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zacząć nawet bez robienia przerwy ale bardziej wskazane jest jednak zrobienie jej aby nie było niepotrzebnych krwawień przez pierwszy okres nowych tabletek. Brałam vines i dla mnie były fantastyczne, nie odczuwałam z ich powodu żadnych negatywnych skutków (wręcz na plus było), a mają przy tym niską dawkę hormonów. Jak ktoś lubi bawić się w testy, mierzenie temperatur i prezerwatywy jego sprawa. Te reklamy już są nudne i to pod każdym tematem.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny ja już tabletek nie potrzebuje poddaję się z moją walka, stwierdziliśmy z mężem że adoptujemy i tu pytanie czy któraś potrzebuje tabletki jak metformax 500 2 opakowania całe i połowa data Ważności :12.2022, Clostilbegyt 50mg 2 opakowania data ważność. 1.2025r. Progesterone besins 100mg data ważność :12.2022, i zostało mi 9 zastrzyków Neoparin 40mg których również nie zużyje .wszystko z datą ważności. odsprzedam za niższą  cene. Jeśli kto jest zainteresowany proszę o wiadomość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto kontrolować dni płodne na testerze na ślinę z aplikacja na tel. afrodyta smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×