Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
majeczka

możliwość ciąży

Polecane posty

biorę tabletki anty od kilku lat, ostatnio regularnie, z tym, że 4 miesiące temu zmieniałam pigułki na inne. ostatnio nie robię przerwy na krwawienie, od razu kolejny blister zaczynam. Kochałam się z facetem w piątek (wzięłam tabletkę), w sobotę również był stosunek i tutaj zapomiałam wziąć pigułkę. Zapomniałam też tej niedzielnej. Dziś (poniedziałek) wzięłam 2 od razu, ale to i tak spore pominięcie. Jest szansa, że plemniki w tym czasie przeżyły i mogło dojść do zapłodnienia? Czy skoro wcześniej przez tak długi czas brałam regularnie, to jest jakaś wydłużona ochrona w takiej sytuacji?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że ochrona mogła zostać zachowana, ale to wiesz, taka luźna kalkulacja. Ja to ostatnio naturalne metody, sprawdzam cykle na testerze owulacyjnym afrodyta, kontroluję poziom lh w ślinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej małe prawdopodobieństwo, jednak tak na przyszłość warto zabezpieczać się mechanicznie, zawsze to daje większą pewność, ja korzystam z diafragmy Caya, to jest taka silikonowa błona wielokrotnego użytku, którą aplikuje się do pochwy przed współżyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko jet kontrola owulacji na termometrze owulacyjnym MySense, ja od odstawienia pigułek używam i jestem zadowolna

Edytowano przez Sylwusia
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×