Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lulka09

Najbardziej wiarygodne testy ciążowe

Polecane posty

Siemka kobietki,

Zaczynam starania o dziecko i szukam opinii na temat testów ciążowych. Przyjmę też wszystkie sugestie i porady 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja starając się o dziecko przerobiłam naprawdę mnóstwo testów ciążowych i najbardziej mogę ci polecić te z Pink najlepiej te w podwójnym opakowaniu tam gdzie masz test i płytkowy i strumieniowy bo zawsze to da ci największa pewności co do wyniku, mnie nigdy nie oszukały. Jak chcesz zamówić większą ilość to ja korzystałam ze strony domowe laboratorium. Zacznij też brać kwas foliowy i zobacz czy nie masz żadnych niedoborów witamin. I bardziej zwracaj uwagę na to co jesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niewiarygodny jest bobotest w takim żółtym opakowaniu z bobasem. Ma tak mocna kreske fabryczna że można się zastanawiać czy to słabsza kreska wskazująca ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również serdecznie polecam te testy ciążowe z pink z takim uroczym bobasem na opakowaniu. Są naprawdę dostępne bezproblemowo ostatnio widziałam je nawet w spożywczym 🙂. Nigdy mi się nie zdarzyło żeby pokazał fałszywy wyniki zawsze wszystko było tak jak faktycznie było 🙂 . Także polecam każdej starającej się. Jeśli chodzi o porady to zrób sobie badania krwi czy nie masz żadnych niedoborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki 

Też korzystałam z testów tych z pinków i mogę polecić. Trochę ich w swoim życiu wykonałam i  zawsze uzyskiwałam wiarygodny wynik. No wiadomo że najważniejsze jest to żeby nie były przeterminowane i wykonane w odpowiednim czasie i według instrukcji.  Polecam tak jak dziewczyna wyżej te w podwójnym opakowaniu gdzie masz i płytkowy i strumieniowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, 

Ja też zawsze byłam zadowolona z tych testów od pink. Dobre i wiarygodne, wynik był zawsze prawdziwy. Tylko pamiętaj żeby nie zrobić go za wcześnie, jakoś tak chyba najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki- najlepiej z porannego moczu. Zawsze też sprawdzaj datę ważności 🙂

pozdrowionka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×