Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Moi Drodzy

Znalazłam się naprawdę w trudnej sytuacji.  Mój obecny szef coraz częściej pije, szaleje i delikatnie mówiąc olewa swoją firmę i ludzi. Nie wywiązuje się z planów. Na ostatniej rozmowie, zresztą już kolejny raz usłyszałam, że ma gdzieś klientów i jeszcze kilka różnych mniej fajnych zdań. Nie obchodzą go też nasze losy, bo przecież za chwilę możemy stracić pracę.

W pierwszej kolejności ja polecę, bo po co mu "planowanie produkcji, administracja ,obsługa papierowa". Stałam się kłębkiem nerwów. Sama pracuję i zarabiam na dom. Kilka miesięcy temu mój mąż stwierdził, że znudziło mu się małżeństwo i sobie poszedł. Mam nastoletniego syna , który mocno motywuje mnie do działania, ale już tracę siły. Alimenty same nie wystarczą na utrzymanie.

Jeżeli jest tu ktoś, kto szuka  do pracy kobiety ze sporym, zawodowym doświadczeniem z obszaru planowania produkcji,  ale też sprzedaży i marketingu  w szerokim znaczeniu, to proszę o kontakt. Jestem zainteresowana właściwie każdą pracą, szybko się uczę i jestem dyspozycyjna. 

Może znacie kogoś, kto szuka takiej jak ja?

Rejon: Wrocław, całe dolnośląskie, jeśli będą propozycje z innych rejonów chętnie się zapoznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×