Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mavta

Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?

Polecane posty

Hej, na początku proszę o poważne podejście, bo to dla mnie ważne. Uprawialiśmy seks z partnerem w tym miesiącu 3 razy. Za każdym razem w gumce, która nie pękła, nie zsunęła się, ani nic podobnego. Do tego facet mimo, że mieliśmy zabezpieczenie w postaci gumki to i tak wyciska wcześniej i nie dochodził w środku. Używamy też lubrykantu, który spowalnia plemniki (choć nie uznajemy tego akurat za antykoncepcję). Staramy się robić to w dni niepłodne, ale mam przypuszczenie, że jeden raz mógł być w dni płodne. Teraz okres spóźnia mi się dwa dni i mam bardzo złe przeczucia. Dzisiaj obudziłam się ze stresu o 4 i już do rana nie mogłam zasnąć. Praktycznie cały czas trzęsłam się ze stresu, a do tego miałam bardzo częste gazy i nudności. Boję się, że to objaw ciąży mimo, że mocny stres powoduje to samo. Okres zwykle mam lekko nieregularny raz czasem 28, czasem 29 dnia cyklu, a mamy 30. Wiem, że dramatyzuję, ale czy istnieje ryzyko ciąży? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez stres miesiaczka może Ci się opóźniać, mi kiedyś ponad tydzień sie spozniala ale mialam nadzieję że zaszłam bo się staramy o dzidzie ale niestety się nie udało. Zrób dla pewności test będziesz spokojniejsza polecam pink 2 w opakowaniu strumieniowy i płytkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. A masz regularny cykl czy częściej ci się zdarzały takie opóźnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częściej zdarzają mi się takie opóźnienia co też wplywa na moje problemy z zajściem w ciążę. 13 d.c jadę na monitoring i zobaczymy czy rosnie mi też nie zawsze pękają pecherzyki i teraz mam dostać zastrzyk na pęknięcie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mavta napisał:

Hej, na początku proszę o poważne podejście, bo to dla mnie ważne. Uprawialiśmy seks z partnerem w tym miesiącu 3 razy. Za każdym razem w gumce, która nie pękła, nie zsunęła się, ani nic podobnego. Do tego facet mimo, że mieliśmy zabezpieczenie w postaci gumki to i tak wyciska wcześniej i nie dochodził w środku. Używamy też lubrykantu, który spowalnia plemniki (choć nie uznajemy tego akurat za antykoncepcję). Staramy się robić to w dni niepłodne, ale mam przypuszczenie, że jeden raz mógł być w dni płodne. Teraz okres spóźnia mi się dwa dni i mam bardzo złe przeczucia. Dzisiaj obudziłam się ze stresu o 4 i już do rana nie mogłam zasnąć. Praktycznie cały czas trzęsłam się ze stresu, a do tego miałam bardzo częste gazy i nudności. Boję się, że to objaw ciąży mimo, że mocny stres powoduje to samo. Okres zwykle mam lekko nieregularny raz czasem 28, czasem 29 dnia cyklu, a mamy 30. Wiem, że dramatyzuję, ale czy istnieje ryzyko ciąży? 

Szansa na ciąże w Twoim przypadku są naprawdę zerowe. W ciążę nie jest tak łatwo zajść jak niektórym się wydaje. My z partnerem staramy się prawie rok i bezskutecznie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez stres spóźnia Ci się miesiączka. Zrób sobie test ciążowy to Cię uspokoi i wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×