Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, czy są tu mamy, które nie karmiły piersią, przez zażywane leki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja przeszłam na mm w 7 tygodniu życia dziecka, ponieważ wróciłam do leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, rozumiem jak się czujesz. Ale jeśli musisz brać leki nie ma sensu się nakręcać. Nie ma sensu popadać w wyrzuty sumienia jeśli nie mamy na coś wpływu, nie możemy tego zmienić.  Lepiej cieszyć się rodzicielstwem. Mój synek skończy za chwilę 6mcy i mm dostał już w szpitalu. Ostatecznie całkiem przestałam to karmić, gdy miał ok. 1mc. Było mi przykro, ale jest moim drugim dzieckiem na mm. Jeden syn zdrowy, drugi też się rozwija i rośnie. Córka karmione piersią 1,5l i do drugich urodzin wiecznie była chora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2021 o 18:38, Kama5 napisał:

Eh, rozumiem jak się czujesz. Ale jeśli musisz brać leki nie ma sensu się nakręcać. Nie ma sensu popadać w wyrzuty sumienia jeśli nie mamy na coś wpływu, nie możemy tego zmienić.  Lepiej cieszyć się rodzicielstwem. Mój synek skończy za chwilę 6mcy i mm dostał już w szpitalu. Ostatecznie całkiem przestałam to karmić, gdy miał ok. 1mc. Było mi przykro, ale jest moim drugim dzieckiem na mm. Jeden syn zdrowy, drugi też się rozwija i rośnie. Córka karmione piersią 1,5l i do drugich urodzin wiecznie była chora. 

Dokładnie. Ja też pierwszego syna od początku karmiłam mm, a drugi może z 5 tyg. Karmiony piersią a później zanikł mi pokarm i mm. Nie ma sensu przejmować się czymś na co nie mamy wpływu. Dużo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×