Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bbq

Wynik testu owulacyjnego!

Polecane posty

Hej kobietki,

Zaczelam robić testy owulacyjne . Narazie zrobiłam 9dc,10dc,11dc.v I zobaczyłam,że test 9 DC jest najciemniejszy- nie pozytywny,ale zdecydowanie najciemniejszy z tych trzech jak do tej pory,10 DC był już jaśniutki i 11 DC podobnie jak 10dc- bardzo jaśniutki. Czy to nie ma znaczenia? Czy to oznacza poziom hormonu czy negatyw to negatyw i owulacji nie było ? Czy może ja miałam owulację np 8dc? Czy to wgl możliwe??

Bardzo proszę o pomoc doświadczonych w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idz najlepiej do gin na monitoring owulacji to będziesz wiedziała kiedy jest owu. Na mnie te testy nie działają jak mam owulacje pokazuje że jej nie ma a jak pecherzyk mi przerasta i mam torbiel pokazuje że mam owulacje. Testy słabo sprawdzone nawet te z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Negatyw, to negatyw. Testy trzeba robić dalej. Ze swojego doświadczenia powiem, ze najlepiej robić 2 razy dziennie . Mi często pokazywało pik około 12, a wieczorem kreska już była słabsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać każda ma inaczej i bądź tu mądra.  Nawet gin mowil że testy są nie w każdym przypadku są wiarygodne. W moim przypadku się nie sprawdzają działają zupełnie na odwrót 🤔🤦‍♀️🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to kiedy sami sobie wmawiamy, że jest coś czego nie ma a negatywny test to negatywny.  Chyba, że bardzo Ci zależy na tym, żeby być w ciąży wtedy idź do ginekologa będziesz miała 100 procent pewności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×