Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pati898

Polki muzułmanki!!

Polecane posty

Witam, przed chwilą obejrzałam na YouTube wywiad z Polką, która niedawno przeszła na islam (powodowane to było ślubem z Egipcjaninem itd, mniejsza o to). Jestem po studiach historycznych, odbyłam lekcje o początkach islamu w średniowieczu, a ta polka powiedziała coś, co mnie nieco zaskoczyło. Powiedziała, że muzułmanie nie wierzą w Mahometa??? Od czasów powstania islamu i jego hidżry z Mekki do Medyny i działalności w Medynie, jego cudownego objawienia i całej jego działalności niezbyt rozumiem co ona miała na myśli? Do tej pory w islamie istnieje 5 filarów wiary gdzie pierwszy z nich mówi o tym, że nie ma Boga nad Allaha, a Mahomet jest jego prorokiem, a ona mówi, że muzułmanie nie wierzą w Mahometa. Czy mógłby mi ktoś to wytłumaczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allah (Bog) posluguje sie Prorokami ,zeby nauczac ludzi ,pierwszym Prorokiem byl Adam a ostatnim Muhammad. Prorokow bylo ok 124000,do kazdego narodu zostal wyslany Prorok , byli tacy Prorocy, ktorym tylko jedna osoba uwierzyla.Prorocy to sa ludzie a wierzy sie tylko w Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×