Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gościowa 29

Coraz dłuższe miesiączki

Polecane posty

Witajcie,

Moim problemem są przedłużające się miesiączki(ponad tydzień). Byłam z tym u lekarza i stwierdził zbyt niski poziom estrogenów,ale stwierdził to wyłącznie na podstawie wywiadu,nie zlecił zrobienia żadnych badań. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Jakie badania oprócz standardowego badania u ginekologa należy wykonać?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz regularnie obserwować cykle, przecież to podstawa. Zapis z urządzenia do kontroli cyklu można pokazywac u ginekologa, by mial wgląd w to, jak to wszystko wygląda na przestrzeni jakiegoś dłuższego czasu. Polecam termometr owulacyjny mySense do zapisu, mi pomaga bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a słyszałaś o testerze owulacyjnym na ślinę Afrodyta Smart ? Jak dla mnie super opcja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2021 o 23:35, xenia9 napisał:

a słyszałaś o testerze owulacyjnym na ślinę Afrodyta Smart ? Jak dla mnie super opcja 😉

A co ma tester do przedłużających się miesiączek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Migotka95 napisał:

A co ma tester do przedłużających się miesiączek? 

Też się nad tym zastanawiam. Z tego co zauważyłam na razie mój temat służy głównie do spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gościowa 29 napisał:

Też się nad tym zastanawiam. Z tego co zauważyłam na razie mój temat służy głównie do spamu.

Wybierz się do innego ginekologa. Bez wyników lekarz nie może przepisać leków w ciemno. A do badań to: progesteron, estradiol,FSH,LH ,prolaktyna, testosteron i warto zadbać TSH. A u ginekologa: badanie ginekologiczne, USG i cytologia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Migotka95 napisał:

Wybierz się do innego ginekologa. Bez wyników lekarz nie może przepisać leków w ciemno. A do badań to: progesteron, estradiol,FSH,LH ,prolaktyna, testosteron i warto zadbać TSH. A u ginekologa: badanie ginekologiczne, USG i cytologia.

Dziękuję za odpowiedź. Jestem już  zapisana do innego ginekologa. Wizyta oczywiście prywatna. Tak się tylko zastanawiam czy ginekolog może wypisać mi skierowanie na takie właśnie badania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gościowa 29 napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Jestem już  zapisana do innego ginekologa. Wizyta oczywiście prywatna. Tak się tylko zastanawiam czy ginekolog może wypisać mi skierowanie na takie właśnie badania? 

To badania typowo ginekologiczne. Więc tak. Ale jak idziesz prywatnie ro niestety badania też będziesz musiala zrobić prywatnie. Na NFZ lekarz wystawia skierowanie i robisz je bezpłatnie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Migotka95 napisał:

To badania typowo ginekologiczne. Więc tak. Ale jak idziesz prywatnie ro niestety badania też będziesz musiala zrobić prywatnie. Na NFZ lekarz wystawia skierowanie i robisz je bezpłatnie. 

Tego się obawiałam.  Dziękuję Ci za pomoc. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×