Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karina23

Ból piersi

Polecane posty

Hej Dziewczyny! Od 3 dni boli mnie pod pachą i lewa pierś, sprawdzałam-nic nie wyczuwam niepokojącego, a może źle sprawdzam- sama już nie wiem! lekarza mam dopiero we wtorek a już wariuje...i wracając do tego od 3 dni również mam pryszcz na spodzie lewej piersi, taki bolący wielki pryszcz, czy możliwe że on tak promieniuje i mnie boli? Nie boli mnie ciągle tylko zazwyczaj jak mam ręke przywartą do ciała i czasem pokłuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pryszcz to paskudna sprawa w takich miejscach, czasem naprawdę boli duży obszar ciała, jak coś "wyskoczy". A do samobadania piersi bardzo fajna jest rękawica Femiglove, kiedyś dostałam z jakiejś okazji od przyjaciółki, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałam kiedyś podobnie. Na szczęście po kilku dniach wyszedł pryszcz na zewnatrz. Ale trzeba się obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy okazji tej piersi, to kontroluj od razu cykl, czy w porządku, bo to czasem w parze idzie. Ja wspomagam sie monitorem płodności Afrodyta Smart, jestem zadowolona. Pierś i węzły chłonne też kontroluj

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sarsaqw napisał:

przy okazji tej piersi, to kontroluj od razu cykl, czy w porządku, bo to czasem w parze idzie. Ja wspomagam sie monitorem płodności Afrodyta Smart, jestem zadowolona. Pierś i węzły chłonne też kontroluj

😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×