Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lisis

Nieszczesliwie zakochana w zonatym koldze z pracy

Polecane posty

Jest mi z tym bardzo zle. Ja na poczatku wogole nie zwracalam na niego uwagi ale on od jakiegos czasu zaczął ze mna flirtowac. I to obudzilo moje uczucia do niego. Rowniez nie wiedzialam ze ma zone dopiero pozniej sie dowiedzialam. On raz sie do mnie usmiecha, wpatruje sie we mnie, puszcza mi oczka itd a pozniej mnie ignoruje jak bym nie istniala. To mnie dobija. Inni faceci wogole przestali mnie interesowac. Mysle tylko o nim. Mam prawie 29 lat i to jest juz moj piaty zawod milosny. Naprawde przez to cierpie. Mam z nim porozmawiac?  Najgorsze jest to ze zawsze bede go spotykac w pracy. Ostatni raz jak sie nieszczesliwie zakochalam to trzy lata nie umialam sie pozbierac. Boje sie rowniez ze juz zawsze zostane sama. Siedze sama w domu i rozpaczam. Co ja mam zrobic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym chcesz z nim porozmawiać? To love jest tylko w Twojej głowie i to nie jego problem... Jego osobę pominę sobie... ma żonę i krzyżyk na drogę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, marawstala napisał:

Ale o czym chcesz z nim porozmawiać? To love jest tylko w Twojej głowie i to nie jego problem... Jego osobę pominę sobie... ma żonę i krzyżyk na drogę : )

O tym ze sie w nim zakochalam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lisis napisał:

O tym ze sie w nim zakochalam 

No ok. to jest jakby jasne, ale wątpię by po tym wyznaniu porzucił żonę już prędzej będziesz tą drugą na boku (?) tego chcesz?

W bajkowe zakończenie wierz sobie albo nie... to już od Ciebie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czarna Pantera napisał:

Skąd wiesz ma żonę.

Od innej kolezanki z pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×