Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lisis

Kolega z pracy flirtuje i ignoruje

Polecane posty

Moj kolega z pracy od jakiegos czasu zaczal ze mna flirtowac ciagle sie do mnie usmiecha puszcza mi oczka itd a pozniej mnie ignoruje jak bym nie istniala. W ostatnim czasie byl taki powazny. Tylko sie gapi na mnie. Nie rozmawiamy ze soba tylko raz postawil mi kawe i spytal skad jestem, a tak to tylko czesc. W kazdym badz razie ja w tym czasie zdazylam sie w nim zakochac. Niestety on jest zonaty. Wiem ze to nie sluszne ale co mam zrobic rzeby go do siebie przekonac? Wiem ze ja mu sie podobam no i on mi tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lisis napisał:

Moj kolega z pracy od jakiegos czasu zaczal ze mna flirtowac ciagle sie do mnie usmiecha puszcza mi oczka itd a pozniej mnie ignoruje jak bym nie istniala. W ostatnim czasie byl taki powazny. Tylko sie gapi na mnie. Nie rozmawiamy ze soba tylko raz postawil mi kawe i spytal skad jestem, a tak to tylko czesc. W kazdym badz razie ja w tym czasie zdazylam sie w nim zakochac. Niestety on jest zonaty. Wiem ze to nie sluszne ale co mam zrobic rzeby go do siebie przekonac? Wiem ze ja mu sie podobam no i on mi tez.

Hm, pomyślmy 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lisis napisał:

Moj kolega z pracy od jakiegos czasu zaczal ze mna flirtowac ciagle sie do mnie usmiecha puszcza mi oczka itd a pozniej mnie ignoruje jak bym nie istniala. W ostatnim czasie byl taki powazny. Tylko sie gapi na mnie. Nie rozmawiamy ze soba tylko raz postawil mi kawe i spytal skad jestem, a tak to tylko czesc. W kazdym badz razie ja w tym czasie zdazylam sie w nim zakochac. Niestety on jest zonaty. Wiem ze to nie sluszne ale co mam zrobic rzeby go do siebie przekonac? Wiem ze ja mu sie podobam no i on mi tez.

Czyżby prowo? 

Ja zdusiłabym to uczucie w zarodku- mniejsze rozczarowanie. Nie warto być ta druga, której dostają się ochłapy ze stołu. 

Odpuść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tr{ns"grES@n napisał:

Hm, pomyślmy 🤔

I co mam zrobic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×