Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czesc wszystkim byłam u gina robiłam wyniki i dostałam FEMOSTON  na uregulowanie cykli  ponieważ miałam problemy z miesiączka pojawiała się co 3 miesiące bądź po 6 miesiącach i dostałam te hormony bo gin stwierdził że na wyniku mialam za mało estradiolu ale wydaje mi się ze mieściłam się w normie ale za to nie mieściłam się  z LH i nic  gin mi o tym nie powiedzial nie zwrócił na to uwagi . I stwierdzam fakt że od 4 miesięcy robiłam testy LH żeby  sobie sprawdzać i ciągle wychodzi mi tylko jedna kreska czy poinformować o tym swojego gina ? Co może być tego przyczyną? Robiła mi usg jajników było ok macica tez Ok . ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom LH rośnie w okolicach owulacji, skoro masz nieregularne cykle to i poziom LH będzie niski, bo do owulacji nie dochodzi. Ginekolog na 100% zwrócił na to uwagę, nic nie powiedział, bo nie ma sensu sztucznie wpływać na poziom LH, bo nie tu leży problem. Jak uregulujesz miesiączkę poziom estradiolu będzie się zwiększał, co oznacza, ze pecherzyki graffa rosną, a następnie wzrośnie poziom LH, który powoduje pęknięcie pęcherzyka. 

Edytowano przez Moni.B88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może te testy do du.. ja mam tester afrodyta smart i spoko pokazuje wszystko, te zapisy pokazuję ginekologowi, to mówi, że wszystko się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.10.2021 o 21:24, melamelamela napisał:

Odkąd biore fenoston mam cykle 30 dniowe 

Tylko pytanie czy dochodzi do pęknięcia pęcherzyka graffa. Monitoruj cykl u ginekologa. Skoro Twój poziom LH jest niski to nawet najlepszy test owulacyjny go nie wykryje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×