Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kinga3811

Gdzie 30latka ma znaleźć meza

Polecane posty

Hey:) 

Temat zakładam tutaj, a nie na zwiazkowym, bo mam nadzieję, że tutaj będzie odzew..

Potrzebuje konkretnych, uczciwych porad nt. tego, gdzie kobieta w wieku lat 33ech może znaleźć facet, który chce założyć rodzinę i i w niedługim czasie mieć dziecko.

Coś o mnie: urodowo 6-7/10, dawniej 10/10 (dorabiałam jako sesyjna modelka). 

Mam 165cm/65kg, włosy długie, cera idealna, twarz ładna, trochę sadelka jest.

Prowadzę własną działalności, na której zarabiam średnio 7tys.miesiecznie, mieszkania na własność brak, mieszkam na wynajmie.

Od zawsze byłam samodzielna, jestem sierota i nikt mi nic nie dał za darmo. W związku z tym chce poznać bardzo zaradnego faceta, który będzie zarabiał zdecydowanie więcej ode mnie, miał poczucie humoru i był opiekuńczy oraz poprostu dobry.

W pracy jestem szefowa, a moje podwładne to kobiety, zresztą na tą chwilę pracuje głównie online, więc tym bardziej robota, jako miejsce poznania męża odpada.

Próbowałam poznać kogoś na Tinderze ale gdy wpisywalam w opis kogo chce poznać, odzew był znikomy 🙄 Pisali głównie brzydcy i biedni panowie. Tak, wiem ta aplikacja służy głównie to tego aby ru...cze zaoszczędzili sobie na agencji towarzyskiej ale miałam nadzieję, że kogoś jednak poznam.

Co mam robić w mojej sytuacji?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×