Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kwiatuszek666

Niedosyt...Pragnę kobiety...

Polecane posty

Jestem w związku...układa nam się zarówno życie jak i pożycie... aczkolwiek pragnę KOBIETY...KOCHANKI. Nie zamierzam oczywiście rozstać się z partnerem....ale rozglądam się za kobietą do wspólnych zabaw.... Kiedyś wystarczały mi sex zabawy na kamerce z drugą kobieta,ale przestało mi to wystarczać.... Macie mężatki podobnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z partnerem może się zgodzi na Twoje zachcianki i będziesz je mogła zrealizować. Wtedy się przekonasz czy to dodatek do twojego związku czy coś zamiast. Rozumiem, że kobieta do wspólnych zabaw to kobieta tylko dla Ciebie, czy myślisz także o trójkącie z nią z partnerem? Jak on się zapatruje na twoje potrzeby? Czy wiedział o kamerkach z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nieświadomy....to moja słodka tajemnica:-) Wie,ze miałam przygody z kobietami, ale sądzi,że to już przeszłość....

Nie zamierzam Go (póki co)uświadamiać....

Oczywiście miałam różne fantazje...także trójkąt jak najbardziej....hmmm....Póki co to jestem na etapie szukania...niedawno się przeprowadziliśmy i poki co brak potencjalnej kandydatki....

Jeśli chodzi o sex kamerki....tego także nie wie.... bardzo często zdarza mi się pod jego nieobecność troszkę poswintuszyc....

A potrzeby są....pragnę coraz bardziej, ale o realna kochankę ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2021 o 14:52, Kwiatuszek666 napisał:

Jest nieświadomy....to moja słodka tajemnica:-) Wie,ze miałam przygody z kobietami, ale sądzi,że to już przeszłość....

Nie zamierzam Go (póki co)uświadamiać....

Oczywiście miałam różne fantazje...także trójkąt jak najbardziej....hmmm....Póki co to jestem na etapie szukania...niedawno się przeprowadziliśmy i poki co brak potencjalnej kandydatki....

Jeśli chodzi o sex kamerki....tego także nie wie.... bardzo często zdarza mi się pod jego nieobecność troszkę poswintuszyc....

A potrzeby są....pragnę coraz bardziej, ale o realna kochankę ciężko....

Jakoś podejrzewam że Twój facet mógłby się ucieszyć.

Miałem podobnie. Moja żona chciała spróbować z kobietą i wybór padł na jej przyjaciółkę. Poszliśmy parę razy do łóżka we trójkę.

Ona szczęśliwa a i ja jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×