Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wrrrrr21

Skreślenie z listy uczniów

Polecane posty

Hejka mam duży problem..Chodzę do szkoly branżowej.Ostatnio coś kiepsko mi idzie z tą szkołą..Jestem już pełnoletnia no i zrozumiałe jest to że trzeba wziąść jakaś odpowiedzialność za Siebie no i wszystko jest na mojej głowie,rodzice mi tego nie ułatwiają.Mam sprawy sądowe przez nich bo nie mieszkają razem A ja przeprowadziłam się do ojca który obiecywał mi lepsze warunki do nauki których nie mam bo cały czas muszę być na wylocie żeby mieć spokój.Mowilam wychowawczyni że czuje się nie stabilnie z tą sytuacją z covidem i z tym że nie mam spokoju ale ona mi powiedziała że jesteśmy w tym wszyscy..Cały problem polega na tym że za słabą frekwencje wypisali mnie ze szkoły do tego jeszcze dowiedziałam się o tym dopiero jak to zrobili.Czy to jest wgl.zgodne z prawem?? Nie wiem co mam zrobić..Ojciec jest po ich stronie nie zabardzo to rozumie że mam dosyć trochę tych sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie chodziłaś? Jak było Ci źle poza domem to mogłaś w szkole siedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koronawirus w tym nie pomaga na kwarantanie siedziałam i nie uczeszczałam na zdalne..No przez to nie mogę się ogarnąć.Mowilam o tym wychowawczyni to powiedziała mi że wszyscy w tym jesteśmy i nic mi na to nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×