Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MałaMi94

Cukrzyca ciążowa

Polecane posty

Cześć. Jak już wiecie zmagam się z cukrzyca ciążowa. Niestety nie udało mi się zwalczyć ją dieta. Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda dobranie insuliny? Jak długo mniej więcej leży się wtedy w szpitalu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dawek insuliny nie dobiera diabetolog na wizycie? Chyba nie trzeba się od razu kłaść z tego powodu do szpitala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Insulinę przypisuje diabetolog. Kupujesz ją w aptece, jak każdy inny lek na receptę. Polecam wcześniej porównać ceny w aptekach, bo są kolosalne różnice, tak samo ceny igieł czy pasków. W niektórych aptekach to jakiś koszmar z ceną tego. 

Pielęgniarka zrobi Ci krótkie szkolenie jak się z tym obsługiwać 😉

A i ja miałam wkłucia w uda. Nie trzeba wcale w brzuch. Mam nadzieję, że Ci też powiedzą, że w uda 😉

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas widocznie jest inaczej. Diabetolog kazał przyjść do szpitala , mówiła że na 3-4 dni i tam będę miała dobierana insulinę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Editt napisał:

Insulinę przypisuje diabetolog. Kupujesz ją w aptece, jak każdy inny lek na receptę. Polecam wcześniej porównać ceny w aptekach, bo są kolosalne różnice, tak samo ceny igieł czy pasków. W niektórych aptekach to jakiś koszmar z ceną tego. 

Pielęgniarka zrobi Ci krótkie szkolenie jak się z tym obsługiwać 😉

A i ja miałam wkłucia w uda. Nie trzeba wcale w brzuch. Mam nadzieję, że Ci też powiedzą, że w uda 😉

 

 

 

Mi w uda nie kazali robic bo pododno szybciej sie rozklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MałaMi94 napisał:

U nas widocznie jest inaczej. Diabetolog kazał przyjść do szpitala , mówiła że na 3-4 dni i tam będę miała dobierana insulinę. 

No to ci przecież lekarz powiedział, że spędzisz w szpitalu 3 do 4 dni. Pewnie będą ci podawać insulinę i patrzeć jak reagujesz. Jeśli szybko dobiorą dobrą dawkę może wyjdziesz wcześniej, jak będą z tym problemy mogą cie przy trzymać dłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×