Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
610

Jak zyc po gwałcie ?

Polecane posty

Witam mam aktualnie 22 lata. Moim wiecznym problemem jest moja rodzina. Zawsze traktowali mnie inaczej niż moja starsza siostrę (aktualnie ma 29 lat) traktowali mnie gorzej powiedziałabym nawet jak śmiecia, matka mnie ciagle porównywała do innych do tych lepszych odemnie a siostra mi dokuczała. Nigdy nie miałam w nich wsparcia i nie usłyszałam nigdy od nich „kocham cię”, właściwie to od nikogo.. siostra nawet z mojego wyglądu drwiła mówi np „ale ty jesteś płaska zrob coś z tym” albo „ty desko” choć uważam ze z buzi jestem b ładna wygladam tez bardzo młodo. Ale

Niestety wpadłam w kompleksy.

od 2 lat moja siostra ma chłopaka(31 lat) który czasem do nas przychodzi na noc. Od zawsze mnie zle traktował on również a kilka miesięcy temu zaczal mnie molestować potem mnie bił. Zaczal wkładać mi ręce w majtki gdy spałam i kiedyś uderzył mnie w twarz z całej siły i miałam duzego siniaka. Jakiś czas temu usunęłam moja ciąże a gdy rodzice się dowiedzieli ze w ogole w niej byłam to wyrzucili mnie z domu na zawsze, od 2 lat mieszkam w innym mieście (studiuje pracuje) ale raz za czas mnie wspierali finansowo a teraz nie daja mi ani grosza. Kilka tyg temu matka oznajmiła ze CZASAMI mogę do nich wpadać w odwiedzimy wiec jak raz przyjechałam to moj szwagier wykręcił mi palca (bolał przez tydzien) rodzice niw reagowali na ta przemoc i molestowanie a siostra się z tego śmiała. Gdzies przed wakacjami ten koles zrobił rzecz straszna. Rozebrał mnie i pociął mi pochwę, musiałam jechać na sor rodzice początkowo sie przejęli ale potem im przeszło.Na policję nie poszłam bo typ ma różnych kolegów . Nono przejdźmy do sedna, ponad miesiąc temu byłam u nich po reszte rzeczy i zostałam na noc, gdzieś w nocy poszłam do kuchni bo zachciało mi się jesc i potem wszedł za mną ON i powiedział ze to nie kest moje żarcie żebym poszła do sklepu wiec zaczęła się kłótnia po czym przewrócił mnie na podłogę ściągnął majtki zaczal mnie dusić i gwałcić. Nie mogłam złapać oddechu i straciłam przytomność. Rodzice wezwali policję i karetkę trzeba było mnie zawieźć do szpitala gdzie leżałam moze z 2 dni. Rodzice tez na początku się przejmowali ale teraz sa obojętni moim stanem. Moja siostra śmiała się z tej sytuacji powiedziała ze dobrze mi tak. Koles dostał 10 lat pozbawienia wolnosci a siostra 2 . Jak powinnam zyc ? Doradźcie mi bo ja nie wiem co mam robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny są okropne! Mieszkając z rodzicami,rodzeństwem sprowadzają chłopaków na noc lub same pchają się do innych domów bo chce im się seksu. Nie mają za grosz wstydu.....

Edytowano przez .3310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Prowokacja.

Nie trzeba być ekspertem by to stwierdzić. Nudzi się bałwanowi.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×