Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
elaela1

Skutki uboczne ellaone

Polecane posty

Witam chciałbym się dowiedzieć przez ile mogą występować skutki uboczne po tabletce dzien po ellaone i jakie ponieważ wzięłam tabletkę w piątek a nadal czuje się niedobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mogą być zaburzenia przez jakiś czas, myślę na 1 cykl. Najlepiej cały czas zabezpieczaj się mechanicznie podczas współżycia, niezależnie od tego czy w jakiś inny sposób się też zabezpieczasz. Polecam stosować diafragmę Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto zapisywać cykle teraz, niewiadomo, kiedy wszystko wróci do normy. Pomógłby ci termometr owulacyjny mySense, ja bardzo jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałam namówiona przez koleżankę na zakup monitora płodności do wyznaczania dni płodnych na podstawie badania i zapisywania poziomu lh ze śliny i wprowadzania informacji o śluzie i zdrowiu do aplikacji. Podoba mi się, jestem zadowolona, że się skusiłam, także polecam też Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pigułce dzień po mogą anie musza wystąpić skutki uboczne, ale tam przecież jest na pewno ulotka do pigułki i jest wypisane co i jak często. Na monitorze cyklu można wyznaczać płodność i zobaczyć kiedy wszystko wróci do normy, ja używam Cyclotestu MyWay, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×