Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Truskawk

Antykoncepcja po cc

Polecane posty

Witam mam pytanie, jestem 8 tygodni po CC i karmię piersią. Lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne limetic i kazał je brać bez przerwy od razu. A na ulotce piszę że od 1 dnia miesiączki. Dodam że dzisiaj wzięłam 1 tabletkę. Więc moje pytanie czy jeśli wzięłam tabletkę to ona będzie dobrze działać jeśli nie wzięłam ją w 1 dniu miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle dostałaś już miesiączkę po porodzie? Może lekarz tak kazał brać, bo jeszcze nie wystąpiła. Nie zaszkodzi byś też zabezpieczała się mechanicznie, popatrz sobie w necie na diafragmę Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem za wcześnie na antykoncepcję hormonalną... lepiej byłoby obserwować cykl, np. na termometrze owulacyjnym MySense, wyznaczać dni płodne i stosować ochronę mechaniczną... ale ty decydujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2021 o 00:58, majeczka napisał:

moim zdaniem za wcześnie na antykoncepcję hormonalną... lepiej byłoby obserwować cykl, np. na termometrze owulacyjnym MySense, wyznaczać dni płodne i stosować ochronę mechaniczną... ale ty decydujesz...

Jak się karmi piersią to nie ma miesiączek, owulacji i dni płodnych, więc nie ma co obserwować!!!!

Pierwsza miesiączka prawdopodobnie pojawi się jak autorka zacznie rozszerzać dietę(ew. przejdzie na butelkę), więc do tego czasu ochrona mechaniczna, albo tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×