Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malgorzata8877

Poważna sprawa - poważne odpowiedzi.

Polecane posty

Witam,

 

nie wiem nawet od czego zacząć. Moje życie zostało zmarnowane i to przez osoby, które myślały, że mi pomagają. Miałam normalny tryb życia, biegałam, pracowałam, miałam motywacje i nadzieję. Obecnie wszystko to zostało mi odebrane. Po 3 latach codziennego koszmaru związanego z brakiem możliwości chodzenia w takich ubraniach jak chcę, traktowaniu mnie jak dziecko (mam 33 lata, żeby było jasne) siadło mi psychicznie. Muszę to gdzieś z siebie wyrzucić, ale nie do realnych osób. Wczoraj juz mi siadło i powiedziałam rodzinie (w sposób dosadny i krzykliwy) co o tym sądzę. Wypiłam wcześniej 4 piwa i ktoś z rodziny zadzwonił na policję. Dodam, że wcześniej (już od paru tygodni) moja rodzina mnie kilka razy pobiła. Mam siniaki. Po którymś razie zadzwoniłam na policję - to się zaczęli albo usprawiedliwiać, albo zaprzeczać. Jak się zebrało 3 osoby z rodziny i zaczęli wylewać na mnie szambo to nie miałam szans w starciu z nimi a policje łyknęła wszystko. A tymczasem to ja jestem w siniakach i jeszcze to ja wylądowałam najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×