Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bambii

Sex marzenie

Polecane posty

Panowie jakby wyglądał Wasz wymarzony seks z kobietą? Co lubicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię czuć jak kobiecie jest kosmicznie dobrze lubię jak kobieta jest pewna siebie chce tego w 100 procentach oddaje się cała i lubi wyglądać seksownie w różnej bieliźnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo czułości i zmysłowości, dziewczyna w seksownym bardzo skąpym stroju, nastrojowe miejsce tylko dla nas, dostęp do jacuzzi lub basenu. Najpierw uwodzenie i pieszczoty, długa gra wstępna, pobudzanie zmysłów, później przechodzenie do konkretów z mieszanką seksu oralnego i waginalnego. Dziewczyna zdecydowana lub uległa, ale taka co się nie wstydzi swojego ciała i swoich potrzeb, która potrafi komunikować czego w danej chwili oczekuje i skupia się na dawaniu przyjemności i zaskakiwaniu partnera. Dużo erotycznych dźwięków i bodźców wzrokowych.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie panowie 👏🏻 Myslalam ze przeczytam jakieś głupie teksty a tu takie miłe rozczarowanie, aż sie ciepło robi 😉 zdecydowanie widać ze wolicie pewne siebie kobiety, nie wstydzące sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od sytuacji.  Ale przyjemnie jest jak dziewczyna przejmuje kontrolę i.... Robi to na co ma chcice. 

Parę razy tak się zdarzyło że danego dnia na dominację w czasie sexu. Wtedy to jest ogień. Mówię tutaj o chęci spontanicznej naturalnej dominacji a nie o odgrywaniu. 

Raz spróbowaliśmy planowany taki sex ale to nie było to. 

Ale nie przdbije w mojej ocenie oczywiście. Jak siada mi na twarzy, ręce lecą od razu na uda i myślałem że to ja kontroluje sytuację. A tu psikus. 

Straciłem władze ale nie przyjemność. Ekstazą normalnie. 

Aż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2021 o 15:54, Bambii napisał:

Pięknie panowie 👏🏻 Myslalam ze przeczytam jakieś głupie teksty a tu takie miłe rozczarowanie, aż sie ciepło robi 😉 zdecydowanie widać ze wolicie pewne siebie kobiety, nie wstydzące sie 

tak tu panowie szukają greckich nimfetek mało obeznanych z łaciną, mających rozbudowany ośrodek analny czyli lubiące cytować Arystotelesa w oryginale. To musi być Pan mający na stałe paszport z wizą do Dubaju 😉 Tam jest tyle pięknych kobiet na plaży i żadnego leżaka ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×