Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gilou

Dziewica 30

Polecane posty

Ładna dziewica po trzydziestce lub trochę przed, bez przygód łóżkowych, szukająca podobnego sobie, no i czekająca do ślubu wbrew temu, co promuje współczesny, niecierpliwy świat. Realne czy mission impossible?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iskra-kręcioła, no ładnie. Napiszcie coś jeszcze, bo mam weekendową robotę na kompie i robię co mogę, żeby się od tego oderwać. A jak nie, to pójdę przynudzać w innych wątkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zaprzepaściłaś szansę na Iskierkę przyjaźni...

Na marginesie: ciekawym, czy u Was też emotki wczytują się 8 minut i 43 sekundy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gilou napisał:

No i zaprzepaściłaś szansę na Iskierkę przyjaźni...

Na marginesie: ciekawym, czy u Was też emotki wczytują się 8 minut i 43 sekundy?

Może nie aż 8 minut, ale na tyle długo, że chce się rzucić głośno prukwą. Dlatego używam tylko z klawiatury telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Nie, wszystkie emotki wczytują się natychmiastowo.
Znam jedną taką. 

Zawsze jakieś pocieszenie. To ja muszę te swoje emotki jakoś zdyscyplinować, bo się dranie opylają w pracy (zupełnie jak ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jeśli możesz coś dodać o dziewicach z zasadami, bardzo chętnie poczytamy. Jeśli wolisz podyskutować o emotikonach, to też nie ma problemu. My kafeterianie mamy naprawdę szerokie horyzonty [tu powinna być wesoła buźka, eh]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×