Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam ostatni dzień okresu mialam 30 września zrobilam sobie dzisiaj badanie beta HCG  wyszło 61,52 mlu/ml czy jestem w ciąży?

Edytowano przez Pinka123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się zadziało napewno ale żebym na spokojnie mówić o ciąży zrób po 48h drugi raz beta HCG i zobacz czy przyrasta, jeżeli tak to spokojnie możesz planować już wizytę u lekarza. Nie ma co za szybko iść bo może nic nie zobaczyć na usg, chyba, że wynik będzie wzrostowy, a zaczęłyby się jakieś plamienia wtedy liczy się czas. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Pinka123 napisał:

Witam ostatni dzień okresu mialam 30 września zrobilam sobie dzisiaj badanie beta HCG  wyszło 61,52 mlu/ml czy jestem w ciąży?

Ostatni dzień okresu? Czy pierwszy dzień ostatniego okresu zaczął się 30.09? To byłby 5-6 tydz ciąży. Nie chce Cię martwić ale ta beta jest dość niska. Po 48h sprawdź czy rośnie czy spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Moni.B88 napisał:

Ostatni dzień okresu? Czy pierwszy dzień ostatniego okresu zaczął się 30.09? To byłby 5-6 tydz ciąży. Nie chce Cię martwić ale ta beta jest dość niska. Po 48h sprawdź czy rośnie czy spada

Ostatni dzień okresu  30.09 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzień okresu nie ma żadnego znaczenia. Ciąże i cały cykl liczy się od pierwszego dnia miesiączki. Cykle masz regularne? Bo to w tym przypadku ma bardzo duże znaczenie, bo tak jak mówię, wychodzi na 5-6 tydzień ciąży, a Twoja beta jest bardzo niska jak na ten czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Moni.B88 napisał:

Ostatni dzień okresu nie ma żadnego znaczenia. Ciąże i cały cykl liczy się od pierwszego dnia miesiączki. Cykle masz regularne? Bo to w tym przypadku ma bardzo duże znaczenie, bo tak jak mówię, wychodzi na 5-6 tydzień ciąży, a Twoja beta jest bardzo niska jak na ten czas 

Cykle mam co  28 lub 29 dni  , ostatni okres zaczął sie 26 września  jestem umówiona do ginekologa w przyszłym tygodniu,  jutro powtórzę badanie bo sama się martwię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Pinka123 napisał:

Cykle mam co  28 lub 29 dni  , ostatni okres zaczął sie 26 września  jestem umówiona do ginekologa w przyszłym tygodniu,  jutro powtórzę badanie bo sama się martwię 

Przy takiej wartości bety lekarz nic nie zobaczy. Dopiero przy wartości około 1000 widać zarodek. Betę sprawdź koniecznie, bo niestety ale nie zwiastuje to najlepiej...😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Moni.B88 napisał:

Przy takiej wartości bety lekarz nic nie zobaczy. Dopiero przy wartości około 1000 widać zarodek. Betę sprawdź koniecznie, bo niestety ale nie zwiastuje to najlepiej...😔

Spadło dzisiaj do 29,45 ;(  okresu nadal nie mam podbrzusze poboluje czasami jestem umówiona na wizytę w przyszłym tyg do ginekologa ale nie wiem czy mam tak długo czekać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Pinka123 napisał:

Spadło dzisiaj do 29,45 ;(  okresu nadal nie mam podbrzusze poboluje czasami jestem umówiona na wizytę w przyszłym tyg do ginekologa ale nie wiem czy mam tak długo czekać? 

Bardzo mi przykro... Ciąże biochemiczne zdarzają się często, niestety. Sprawdź we wtorek/ środę czy spadła do zera i spokojnie czekaj na wizytę u ginekologa. Nie ma potrzeby iść wcześniej, to nic nie zmieni. Dopiero jeśli beta nie spadnie do tego czasu, a będziesz odczuwała silne bóle zazwyczaj z jednej strony, promieniujące to może być podejrzenie ciąży pozamacicznej, ale póki spada to jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×