Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Prostowserce

Potajemna aborcja

Polecane posty

Witam,nie wiem po co to pisze,chyba poprostu muszę komuś powiedzieć... Kilka godzin temu moje życie straciło sens...stracilo w momencie gdy przypadkiem przeczytałem maile mojej żony. Maile z fundacją woman helps woman czy jakoś tak,wynika z nich że potajemnie dokonała aborcji. Normalnie nie wiem co zrobić,jak z nią rozmawiać,czy wogole rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze rozmawiac! to sa bardzo powazne decyzje, ktore kazda para powinna podejmowac razem... bez przymusu, ale z wyslychaniem obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może jakaś jej koleżanka przerwała ciążę, ale ona pisze żeby to sprawdzić i jej pomóc. Nie naskakuj na żonę, tylko na spokojnie rozmowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo Panu współczuje z powodu Pana straty. Koniecznie musicie porozmawiać, to bardzo ważne, ale dobrze by było żeby nie była to rozmowa w emocjach, pełna oskarżeń. Może Pan skontaktować się z grupami wsparcia rodziców po stracie i tam z kimś porozmawiać np.Winnica Racheli są na fb. W razie potrzeby proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie!

Dnia 11.11.2021 o 17:47, Prostowserce napisał:

Witam,nie wiem po co to pisze,chyba poprostu muszę komuś powiedzieć... Kilka godzin temu moje życie straciło sens...stracilo w momencie gdy przypadkiem przeczytałem maile mojej żony. Maile z fundacją woman helps woman czy jakoś tak,wynika z nich że potajemnie dokonała aborcji. Normalnie nie wiem co zrobić,jak z nią rozmawiać,czy wogole rozmawiać?

 

Edytowano przez Karolina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×