Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zxzxciap

Zsunięcie prezerwatywy do połowy a ciąża

Polecane posty

Chyba już wariuje. W ósmy dzień cyklu odbyłam stosunek zabezpieczony prezerwatywa, bez wytrysku. Doszło do zsuniecia prezerwatywy do połowy członka. Cewka moczowa nadal była zasłonięta. Cykle mam nieregularne - najdłuższy 34 dni a najkrótszy 27 dni. W dwunastym i trzynastym dniu cyklu zauważyłam u siebie duża ilość podanego śluzu oraz bóle owulacyjne. Zastanawiam się czy jest możliwe aby prejakulat wydostał się jakoś z prezerwatywy przy zsunięciu ? Nie wiem kiedy do niego doszło... Czy przy wyciąganiu czy wczensiej. Prezerwatywa nie pękła, była zsunieta do połowy penisa i nadal zakrywała cewkę moczowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze szanse na ciąże jakieś są. Jednak na Twoim miejscu byłabym spokojna. Nie obyliście pełnego stosunku więc szanse na ciąże są bliskie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej, uważam, że szanse na ciążę są znikome, jednak zastanów się czy nie chciałabyś spróbować zabezpieczenia mechanicznego w postaci diafragmy dopochwowej caya zamiast prezerwatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne by regularnie zapisywać cykle. polecam kontrolę płodności na komputerze cyklu Cyclotest MyWay. Mierzysz rano po obudzeniu się , przed wstaniem z łóżka temperaturę najlepiej pod językiem, zapisujesz też dane dot. śluzu, leków, wagi itp. Tworzą się wykresy cyklu, wiesz kiedy następuje owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×