Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jestem z dziewczyną 2 lata, mamy po 25 lat. Jak sprawić aby zaczęła mi robić loda? Rozmowy juz były, nie przyniosły efektu. Twierdzi zd jej były zmuszał do tego i już nigdy tego nie zrobi, a ta opcja z lodem bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2021 o 18:29, WujekKoksik napisał:

Jestem z dziewczyną 2 lata, mamy po 25 lat. Jak sprawić aby zaczęła mi robić loda? Rozmowy juz były, nie przyniosły efektu. Twierdzi zd jej były zmuszał do tego i już nigdy tego nie zrobi, a ta opcja z lodem bardzo mi się podoba.

Żyj bez loda lub zmień dziewczynę zamiast ją przekonywać, to nic nie da jak ona nie ma na to ochoty, tym bardziej jak ten brak ochoty wynika z jej wcześniejszych negatywnych doświadczeń. Jedne dziewczyny to robią i lubią inne nie mają na to chęci i przekonywanie ich to dużo zachodu a efekt mizerny w najlepszym wypadku. Jak dziewczyna tego nigdy nie próbowała i ciężko ją namówić, to jest szansa że jak spróbuje to się jej spodoba, ale jak próbowała, nie lubi, nie chce, to co najwyżej zrobi ci łaskę że czasem possie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mistrzerotyki napisał:

Jedne dziewczyny to robią i lubią inne nie  . . .

No takie jest zycie nie każda kobieta lubi robić loda a na siłę nie warto zmuszac bo to nie o to chodzi, ale tak samo podejrzewam że nie każdy facet lubi robić minete 😅🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Konon napisał:

No takie jest zycie nie każda kobieta lubi robić loda a na siłę nie warto zmuszac bo to nie o to chodzi, ale tak samo podejrzewam że nie każdy facet lubi robić minete 😅🤣

Dlatego warto dobrać sobie kogoś kto ma podobne libido i upodobania seksualne, inaczej to droga przez mękę. :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2021 o 17:29, WujekKoksik napisał:

Jestem z dziewczyną 2 lata, mamy po 25 lat. Jak sprawić aby zaczęła mi robić loda? Rozmowy juz były, nie przyniosły efektu. Twierdzi zd jej były zmuszał do tego i już nigdy tego nie zrobi, a ta opcja z lodem bardzo mi się podoba.

NO ! to juz wiesz ze macie konflikt o ile ja bedziesz  zmuszal do tego.Wina za konflikt ponosisz wylacznie ty.! i jak sie rozleci wasz zwiazek to ty bedziesz w 99% winien.

Facet moze zyc bez robienia mu loda przez kobiete,!  natomiast ciezko zyc bez regularnego seksu !

Ja bym na twoim miejscu sie zastanowil czy chcesz zyc w  ciaglym stresie nie majac stalej partnerki  bo miales po prostu moment szalenstwa i zmusiles ja do seksu oralnego czy spokojnie zyc w szczesciu majac regularny seks ? To jest tylko i wylacznie twoj wybor! To ty jestes kowalem swego losu! 

Prawde powiedziawszy jak czytam takie teksty to mam wrazenie ze jednak boh istnieje i kara swoich wyznawcow odbierajac im rozsadek 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×