Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej kobitki. Czy jesteście w stanie powiedzieć mi jaki macie śluz zaraz po owulacji? Chodzi dokładnie o ten moment kiedy kończy się przezroczysty , płodny śluz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Migotka95 napisał:

Mleczny, gesty, czasem nawet kremowy.

No tak . Tylko chodzi mi o to czy od razu śluz przezroczysty przechodzi w bardziej gęsty i mleczny czy np przez jakis czas jest sucho . Wczoraj jescze miałam dużo śluzu płodnego a dziś raczej sucho . Wczoraj na teście owulacyjnym była mocna kreska ale jeszcze  nie aż tak mocna jak pierwsza i zastanawiam się o co chodzi skoro test jescze nie był pozytywny a dziś już nie ma śluzu płodnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo najlepiej sprawdzać sobie na komputerze cyklu i zapisywać tam, żeby mieć wykresy. Możesz np. zobaczyć cyclotest MyWay. Trzeba mieć dłuższą historię zapisów, bo tak jednorazowo, to niewiele można wywnioskować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, xenia9 napisał:

Bo najlepiej sprawdzać sobie na komputerze cyklu i zapisywać tam, żeby mieć wykresy. Możesz np. zobaczyć cyclotest MyWay. Trzeba mieć dłuższą historię zapisów, bo tak jednorazowo, to niewiele można wywnioskować

Tak ale mi chodzi o ten konkretny cykl. nie bardzo wiedziałam co się dzieje z tą owulacją dlatego zapytałam o śluz jaki powinien wystąpić po owulacji ( skoro jescze test nie pokazał owulacji to zdziwiłam się że to jej koniec ) i właśnie dlatego że nie pamiętam jak to jest u mnie chciałam dowiedzieć się jaki jest prawidłowy albo czy ta "susza" zaraz po owulacji jednak jest normalna . Ale kolejnego dnia już zaczął się śluz także jest ok . A co do owulacji czy było jajeczkowanie i tak się już nie dowiem . Być może nie było w tym cyklu jajeczkowania? Skoro test pokazał PRAWIE tak samo grubą kreskę a na drugi dzień nie było śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doraźnie możesz sprawdzać poziom lh na testerze owulacyjnym, ja akurat mam Afrodytę. Po prostu nakładasz kilka kropli i masz wynik czy to dni płodne czy niepłodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×