Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Mam pewne pytanie. 

Mam 26 lat, oraz jedno dziecko 5 lat

Z mężem staramy się o 2 dzidziusia. 

Okres mialam 25 26.10. Do 30.10.

Czas cyklu mam 29 30 dni

W kalendarza i aplikacji wynikało, że mam dni plodne od 11 do 15 a owulacje 13 kochaliśmy się w te dni jak również w inne.

3 dni po owulacji bardzo przykuło moja uwagę bolące bardzo piersi, i silny ból podbrzusza. Zrobiłam 3 testy jednak negatywne. 

Ból od ponad tygodnia mam więc udałam się do ginekologa, bo miałam delikatne plamienie 

Udalam się do ginekologa gdzie stwierdził u mnie torbiela na jajniku i trzeba go tabletkami usnac przez co mam takie bóle. Kiedy powiedziałam, że staramy się o dziecko i czy jest możliwe że jeszcze na usg nie widać zarodka mówi że to możliwe i jednak z tabletkami się wstrzymamy. Kazał mi w dniu miesiączki czyli za tydzień zrobić test i betę jak będą negatywne zapisze mi tabletki na usunięcie. 

Dzisiaj miałam znowu plamienie i ból podbrzusza, pojechałam do innego ginekologa. Na wejściu stwierdził u mnie nadżerke gdzie wczorajszy lekarz nic nie powiedział. I badał jajniki stwierdził że super są. Wiec pytanie jak to możliwe że dzisiaj lekarz powiedział mi że mam nadżerke a na jajnikach nic nie ma. A wczoraj inny że mam torbiela a nadżerki nie. O co chodzi skąd w końcu te bóle, plamienia, ból piersi i dziwne uczucie, wręcz usilne stania przy tym że jestem w ciąży.. Gdzie w 1 ciąży tak nie miałam. 🤷‍♀️ Jakieś takie dziwne przeczucia. A badania miałam 3 miesiące. Temu robione jeszcze u innego lekarza gdzie nie było ani jakiś torbieli ani nadżerki bo chchcialam się dowiedzieć czy wszystko dobrze i czy mogę starać się o dzidziusia. Ból podprzusza pierw miałam od lewej strony jak w fazie miesiączki a dzisiaj przezucil się na prawa też jak w fazie miesiączki 

Edytowano przez roksi161616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torbiele pojawiają się np w momencie kiedy jeden z pęcherzyków graffa nie pęka, a właśnie zamienia się w torbiel. Może również być tak, ze torbiel była i pękła sama, to by tłumaczyło bóle. Test zrobiłaś zdecydowanie za wcześnie. Powtórz w dniu spodziewanej miesiączki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×