Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Adamnq

Kobieta proponuje trójkąt 2k1m

Polecane posty

Temat dla doświadczonych Kobiet ( mogę się mylić)
Dzień dobry drogie panie.
Pisze ten post aby się dowiedzieć jak to wygląda z kobiecego punktu widzenia.
Ja i moja partnerka mamy 25 lata i jesteśmy ze sobą już prawie 7 lat nie mieliśmy nigdy innych partnerów seksualnych (ja miałem kilka dziewczyn, przyjaciółek ale nic więcej).Jestem wysportowany, w seksie preferuje wiele pozycji i zabaw, prawie zawsze ja dominuję, często ją zadowalam na wiele sposobów
Niejednokrotnie przy oglądaniu filmów (gdzie są sceny erotyczne), przy czytaniu artykułów(odnośnie seksu) i wiele innych przykładów z życia, moja kobieta wspomniała kilka razy o tym, że bardzo by ją podniecało gdybym ujeżdżał inną  kobietę.
W takim razie, nie raz ją podpytywałem o chęć trójkątu, na to ona- na totalnym luzie odpowiedziała że tak, była by chętna i nie miała by z tym żadnego problemu. Moja kobieta często jest na mnie napalona, depiluje się często i dba o higienę zachęcamy się raczej wzajem, raz ona raz ja.Zaznaczę że, nie interesują ja inni mężczyźni bardzo jest zapatrzona we mnie i nie raz to wspomina, że nie chciała by innego faceta(no ale chodzi tu o drugą kobietę w naszym łóżku o której nie raz wspominała!) jeśli chodzi o jej uczucie do mnie jest bardzo mocne oraz jest mi wdzięczna za kilka ważnych momentów i jej problemów życiowych(często o tym wspomina i mi za to dziękuję).
Nasuwa mi się kilka pytań
1.Jak to wygląda z kobiecego punktu widzenia
2.Dlaczego chciałaby abym wziął jakaś inna kobietę do łóżka i ją zadowolił oraz je dwie na na raz
3.Skąd w ogóle u niej takie myśli
4.Czym może być to spowodowane (punkt nr.2)
5.Co byście panie proponowały, jak się zachować jeśli znowu o tym wspomni. (Zaznaczę że mógłbym to zaakceptować)
6.pomimo wielu lat dbam o swój związek, jesteśmy narzeczeństwem
Mile widziane osobiste przemyślenia kobiet w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2021 o 14:24, Solеro napisał:

Może jest biseksualna?

To jest najbardziej prawdopodobne. Ale może ją też po prostu kręcić widok jej faceta z inną. Niektórzy faceci też chcą by ich dziewczyne brał przy nim jakiś jnny i ich to podnieca. Twoja dziewczyna jest Ciebie pewna dlatego nie boi się że jak zaprosi do łóżka inną to ona ciebie odbije. A widok jej faceta z inna dziewczyną po prostu traktuje jak mega podnietę, w koncu po czymś takim będzie mogła powiedziec że jej facet jest macho i dał rade zaspokoic i ja i jakąs inną.

Jak znowu o tym wspomni to zapytaj ją czy nie będzie zazdrosna i czy po takim doswiadczeniu nie będzie uważała że ją zdradziłeś mimo ze ona sama tego chciała. Jeśli uznasz że ona jest na to gotowa i nie bedzie potem narzekała że widziała Cię z inną to zrealizuj jej fantazję bo to rzadkość ze tego typu fantazja wychodzi od dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce patrzeć, to pewnie kręci ją zdrada kontrolowana. To się fachowo nazywa cuckquean. 😉 

Na takie zabawy decydują się zwykle kobiety uległe, taktując je w kategoriach masochistycznych. W imię zasady - to co boli, to też podnieca.

Niewiele jest kobiet gotowych przejść do porządku dziennego nad taką łóżkową roszadą. Upewnij się milion ray, że chce, nim zaczniesz planować wielokąty. Fantazje ze zdradą w tle, czasem lepiej zostawić w sferze fantazji. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Michał55 napisał:

uległe w sytuacji namawiania przez faceta na taki układ. Jak namawia kobieta to na pewno jest to silna osobowość.

Chęć/potrzeba ulegania w łóżku, nie jest wynikiem słabego charakteru i odwrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kusza Myślivski napisał:

Chęć/potrzeba ulegania w łóżku, nie jest wynikiem słabego charakteru i odwrotnie. 

W rzeczy samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×