Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej wszystkim mam pewną zagwostke,otóż 5 dni temu powinnam była dostać okres,cykle miałam raczej regularne co 25 dni. Od tych 5 dni się zastanawiam czy nie jestem w ciąży,robilam test ale wyszedł negatywny,przybrałam na wadze jakieś 7 kilo,brzuch odstaje w dolnej części,z tego co obliczyłam może to być 4 tydzień ciąży a w takim czasie raczej nie widać brzucha. Zamiast okresu mam śluz a moja pochwa jest tak jakby nabrzmiała. Już sama nie wiem czy to problem z hormonami czy rzeczywiście ciaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Halina00 napisał:

Hej wszystkim mam pewną zagwostke,otóż 5 dni temu powinnam była dostać okres,cykle miałam raczej regularne co 25 dni. Od tych 5 dni się zastanawiam czy nie jestem w ciąży,robilam test ale wyszedł negatywny,przybrałam na wadze jakieś 7 kilo,brzuch odstaje w dolnej części,z tego co obliczyłam może to być 4 tydzień ciąży a w takim czasie raczej nie widać brzucha. Zamiast okresu mam śluz a moja pochwa jest tak jakby nabrzmiała. Już sama nie wiem czy to problem z hormonami czy rzeczywiście ciaża

Nie jesteś w ciąży, przytyłaś od jedzenia i przybrania wody. W 4tc to jeszcze brzucha nie ma, a już na pewno zarodek mający wtedy kilka mm nie waży 7kg. Zwłaszcza, że te 7kg to ponad połowa przyrostu na całą ciążę xD

Skoro test był negatywny to zapisz się na wizytę do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×