Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Arachne

Choroba psychiczna a praca.

Polecane posty

Czy pracodawca może zwolnić pracownika ze względu na chorobę psychiczną? (jeżeli dowiedział o niej w sposób nieoficjalny - zwierzyłam się koleżance, a ona przez przypadek wygadała się przez szefową).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiada sie obcym ludziom o prywatnych sprawach , czasem nawet w rodzinie jest lepiej nie mowic bo glupio komentuja albo moga sie komus obcemu zwierzyc . Naucz sie , ze takie osobiste sprawy trzyma sie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie chyba nie może, ale jeśli będzie chcieć na pewno coś innego wymyśli. A jaka to choroba? Niepotrzebnie się w pracy zwierzałaś. W Polsce ludzie nie rozumieją, że trzeba się leczyć i pójście do psychiatry powinno być czymś normalnym, bo jak się ma problem, to trzeba szukać pomocy u specjalisty. Tutaj nawet depresji nie zrozumieją, są wredni, zawistni i patrzą, żeby drugiemu dokopać. Najlepiej było poszukać pomocy wśród rodziny (np. mamy czy siostry, one by pomogły). Koleżankom nie warto mówić i masz niestety tego przykład. Jeśli praca nie jest jakaś naprawdę dobra, może staraj się szukać sobie innej, bo myślę, że szefowa niestety może coś knuć. Powodzenia :)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaburzenia afektywne dwubiegunowe. O chorobie opowiedziałam koleżance, z którą się zaprzyjaźniłam. Poszłyśmy na "babski wieczór". Zwierzyłam się jej z choroby i tego, że mój urlop w Bieszczadach w wakacje był tak naprawdę pobytem w szpitalu. Nie minął miesiąc, a zauważyłam pewną zmianę w podejściu szefowej do mojej osoby. Potem dowiedziałam się, że koleżanka (już teraz była) wygadała się przed przełożoną. Mieszkam w mieście ok. 40-50 tys. jestem mocno po 30 i wiem, że ciężko będzie mi znaleźć nową pracę, zwłaszcza, że mam długi (kredyt). 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×